1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Wystartowała pełna przyjemności loteria od E.Wedel

Wystartowała pełna przyjemności loteria od E.Wedel

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Czy uczucie przyjemności jest istotne dla człowieka? Współcześnie naukowcy uważają, że regularne dostarczanie sobie drobnych radości jest ważnym elementem codzienności każdego z nas. Prowadzi to do poczucia, że jesteśmy bardziej zadowoleni z życia. Zatem, powinniśmy robić coś miłego dla siebie każdego dnia. Dzięki najbardziej czekoladowej loterii od E.Wedel, sprawianie sobie przyjemności może być teraz nieco prostsze! Sprawdź jak to zrobić.

Chyba najsłodsza marka na świecie – E.Wedel – przygotowała nie lada gratkę dla każdego miłośnika czekolady. Od 25. kwietnia do 30. czerwca 2022 roku, oprócz przyjemności płynącej z aksamitnego, rozpływającego się w ustach smaku oryginalnych wedlowskich słodyczy, na fanów czekoladowych przyjemności czekają wyjątkowe nagrody. A to wszystko dzięki loterii „Czas na przyjemność”.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Jak wziąć udział?

Loteria E.Wedel to sama przyjemność – dosłownie. Wystarczy jednorazowo kupić produkty E.Wedel za minimum 15 zł. Mogą być to dowolne wedlowskie wyroby1, jedyny warunek jest taki, że cały zakup musi widnieć na jednym paragonie. Następnie dowód zakupu należy zarejestrować na stronie loterii – . Uczestnicy mają szansę na wylosowanie nagród natychmiastowych, jak i jednej z nagród głównych w postaci rocznej pensji na przyjemności o wartości 60 000zł.

Czekoladowa pula nagród

Codziennie losowanych jest 10 z puli 670 zestawów wedlowskich specjałów o wartości 70 zł. W każdym tygodniu zaś, do wygrania jest 1 z 30 Czekoladowych Weekendów dla dwojga, czyli dwa noclegi w wyjątkowym hotelu w Warszawie z masą czekoladowych atrakcji, o łącznej wartości 6 000 zł. To jednak nie koniec niespodzianek od E.Wedel! W trakcie trwania loterii zostaną wylosowane 3 nagrody główne, w postaci rocznej pensji do wydania na własne przyjemności – każda z nich wynosi aż 60 000 zł. Dodatkowo, marka E.Wedel pokryje koszty podatku, dzięki czemu laureaci będą mogli od razu skupić się na radości z wygranej i korzystać z tytułowego czasu na przyjemność.

Wszelkie dodatkowe informacje, jak i regulamin loterii promocyjnej znajdują się przez cały czas trwania akcji na

Czekolada i nagrody? To brzmi jak przyjemność w najlepszej postaci.

1Z wyłączeniem produktów na wagę, tzw. „luzem” oraz produktów zakupionych w Pijalniach Czekolady E.Wedel.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze