1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Prezent na święta – podaruj swoim bliski niezapomnianie przeżycia

(Fot. materiały partnera)
Koniec roku nierozerwalnie kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. To czas, który staramy się spędzić w gronie najbliższych, zajadając się tradycyjnymi smakołykami (z nadzieją, że nie pójdą w boczki) i obdarowując upominkami.

Współpraca reklamowa

Kompletowanie prezentów dla rodziny może być sporym wyzwaniem. Zwłaszcza w sytuacji, gdy zbliżające się święta są kolejnymi, które spędzicie razem. Oznacza to bowiem, że masz już na koncie sporo wręczonych upominków. Czas sięgnąć po rozwiązania nieszablonowe i niekoniecznie materialne.

Mamy dla ciebie garść oryginalnych prezentowych inspiracji. Zdradzamy ci również odlotowy (dosłownie!) pomysł na ekstremalny prezent, który możesz podarować niemal każdemu!

  • Prezent dla rodziców i dziadków – zaproszenie do teatru, na występy kabaretu lub voucher na loty w tunelu aerodynamicznym.
  • Prezent dla rodzeństwa i przyjaciół – city break, noc w Bieszczadach, Ironman lub Flyspot.
  • Prezenty dla dzieci – wspólne chwile w górach, parku rozrywki, Aquaparku lub ekstremalna rozrywka we Flyspot.
  • Ekstremalny prezent dla całej rodziny – wspólna wyprawa i latanie w tunelu aerodynamicznym.

Prezent dla rodziców na święta

W młodości zdarzało ci się wręczać rodzicom prezenty, które intuicyjnie kojarzyłeś/kojarzyłaś z rolami mamy lub taty? Każdy z nas ma na sumieniu takie upominki! Dzisiaj jesteś już dorosły/dorosła i wiesz, że pasta BHP do szorowania rąk i ścierka kuchenna nie były najlepszymi pomysłami na prezenty.

Prezent świąteczny dla rodziców może mieć niematerialną postać, która pozwoli mamie i tacie oderwać się od codziennych obowiązków i raz na zawsze zapomnieć o twoich upominkach sprzed lat.

Takim prezentem mogą być zaproszenia do teatru, bilety na występy ulubionej grupy kabaretowej lub karnet do muzeów. Jeśli jednak zależy ci na zrobieniu naprawdę wyjątkowego prezentu, postaw na voucher do Flyspot!

Podaruj rodzicom prezent w postaci zaproszenia na 8 lotów w tunelu aerodynamicznym dla dwóch osób. To ekstremalnie wciągająca przygoda, która zrobi na nich ogromne wrażenie. Voucher będą mogli wykorzystać w jednym z trzech obiektów Flyspot w Polsce, w ciągu roku od momentu jego zakupu.

(Fot. materiały partnera)

Nie zapomnijmy o prezencie pod choinkę dla dziadków!

Twoi dziadkowie nie ustępują kroku twoim rodzicom? Są aktywni, chętnie podróżują, z pasją odkrywają nowe miejsca i chętnie mierzą się z rozmaitymi wyzwaniami? Nie kupuj im kapci ani szlafroków! Jeśli babcia i dziadek nie mają żadnych poważnych schorzeń układu krążenia czy układu oddechowego, ich również możesz zaprosić do tunelu aerodynamicznego.

Latanie we Flyspot jest całkowicie bezpieczne również dla seniorów! Voucher na 4 loty dla dwóch osób będzie dla nich w sam raz na początek!

Prezent na święta dla rodzeństwa lub przyjaciół

Masz dorosłe rodzeństwo lub zgraną paczkę przyjaciół? Upoluj tanie bilety i polećcie do Londynu, Francji, Rzymu lub Barcelony – nawet na jeden dzień! To będzie szalony i niezapomniany czas.

Możesz również zorganizować nocowanie pod gwiazdami w Bieszczadach lub zgłosić Was do udziału w amatorskich zawodach drużynowych w stylu Ironman’a.

Coś mniej szalonego, równie ekstremalnego, ale zdecydowanie łatwiejszego do załatwienia? Odpowiedzią są oczywiście vouchery do Flyspot. Możesz wybrać pakiety 2 lub 4 lotów dla jednej osoby bądź pakiety 4 lub 8 lotów dla dwóch osób. To będzie prezent, którego ani brat, ani siostra, ani najlepsza przyjaciółka czy przyjaciel nigdy nie zapomną!

(Fot. materiały partnera)

Prezent świąteczny dla dzieci – chłopców i dziewczynek

Twoje dzieci dysponują ogromną ilością zabawek? Zamiast inwestować w kolejne pudełko klocków, dziesiątą lalkę lub dwudziesty samochodzik – postaw na prezent na gwiazdkę dla dziecka, który wyzwoli w córce lub synu pokłady pozytywnej energii. Możesz wręczyć dziecku zaproszenie na wspólny wypad w góry, weekend w jednym z parków rozrywki lub karnet do kina bądź Aquaparku.

Voucher do Flyspot? Tak! Ten pomysł sprawdzi się również w przypadku dzieci! W tunelach aerodynamicznych Flyspot swoich sił w lataniu mogą bezpiecznie próbować już trzyletnie brzdące.

Wybierz prezenty świąteczne dla dzieci: pakiet 2 lotów lub pakiet 4 lotów dla dziecka. Podczas całego pobytu w obiekcie, dziecku będzie towarzyszył wykwalifikowany instruktor ze świetnym podejściem do maluchów i starszaków. Ty będziesz tuż obok, a zmagania dziecka w szklanym tunelu będziesz obserwować (z zazdrością!) zza szyby.

(Fot. materiały partnera)

Ekstremalny prezent dla całej rodziny!

Skoro udało nam się dopasować voucher na loty w tunelu aerodynamiczny dla wszystkich najbliższych ci osób, to może… po prostu wybierzcie się do Flyspot wspólnie?!

Zróbcie rodzinną zrzutkę i skompletujcie niezbędną liczbę odpowiednich voucherów. Im Was więcej, tym więcej wspólnej radości i doskonałej zabawy! Z lataniem w tunelu jest bowiem jak z miłością – mnoży się przez dzielenie wrażeń z najbliższymi.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze