1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Nowe ścieżki

Nowe ścieżki

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Nomade Jasmin Naturel Intense to zapach z nutą eskapizmu. Obietnica czarującej podróży, odkrycia życia gdzie indziej. Nowy, w pełni naturalny zapach Chloé to hołd dla piękna natury, urody życia i niezapomnianych przygód, które na nas czekają.

Nomade zabiera nas w podróż do Egiptu, skąd pochodzi Gaby Aghion, założycielka marki Chloé. Ciepły klimat, wspaniały pustynny krajobraz i otulający aromat jaśminu – wszystko to zamknięte jest w nowym zapachu. Jaśmin, kontrastując ze słodkimi nutami daktyli i gruszek, ujawnia tu swoje bogactwo i złożoność. Jego delikatnie zmysłowy charakter podkreślają wanilia i sandałowiec. Odrobina paczuli udoskonala kompozycję, dodaje jej blasku i elegancji. Zapach momentalnie podsuwa wyobrażenie wspaniałego krajobrazu, gdzie pustynia graniczy z pasmem gór.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

W ramach podejścia przyjaznego dla środowiska Dom Mody Chloé pozyskuje jaśmin według zasad zrównoważonego rozwoju. Woda perfumowana Nomade Jasmin Naturel Intense zawiera 100 proc. składników zapachowych pochodzenia naturalnego, alkohol oraz wodę. I nic więcej. Ponadto jest wegańska i nie ma sztucznych barwników. Emblematyczny flakon Nomade ozdobiono plecionym brązowym rzemykiem, który symbolizuje więzi, jakie tworzymy dzięki odbywanym podróżom. Ten symboliczny ornament został również wygrawerowany na szkle flakonu i wydrukowany na opakowaniu zewnętrznym. Flakon Nomade Jasmin Naturel jest produkowany ze szkła, które w 15 proc. pochodzi z surowców wtórnych.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

W filmie reklamowym wystąpiła Naomi Scott, brytyjska aktorka, piosenkarka i reżyserka filmowa. Spaceruje po piasku, jakby w krainie fantazji. Z tyłu dostrzegamy trzy kobiety idące razem z nią. Trzy inne wędrujące duchy, które wierzą – tak jak ona – że spotkania są sposobem na to, aby wciąż zmierzać naprzód… Niemal czujemy wiatr rozwiewający włosy aktorki. Naomi Scott ma w sobie coś z nomadki. Dorastała na styku kultur, wychowywana w Londynie przez ojca Brytyjczyka i matkę Hinduskę, urodzoną w Ugandzie. Artystka wyznaje głęboko humanistyczne wartości, walczy o prawa kobiet i jest ambasadorką organizacji Compassion, która pomaga dzieciom na całym świecie.

Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense to wyjątkowa olfaktoryczna podróż do esencji jaśminu. W ramach podejścia przyjaznego dla środowiska Dom Mody Chloé pozyskuje jaśmin według zasad zrównoważonego rozwoju.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense dostępna jest w sprzedaży w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na i .

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze