1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Czas płynie, uroda nie przemija

Czas płynie, uroda nie przemija

(Fot. Cecile Lavabre/Getty Images)
(Fot. Cecile Lavabre/Getty Images)
Na półkach perfumerii pojawiła się najbardziej prestiżowa linia kosmetyków ULTIMATE japońskiej marki SENSAI w zupełnie nowej odsłonie. Cztery produkty z niezwykle cennymi składnikami – Jedwabiem Koishimaru Infinite oraz kompleksem Sakura Eternal, zapewnia skórze komfort, głębokie nawilżenie, jędrność i sprężystość.

Totalny luksus

SENSAI to synonim luksusu od czasu debiutu w Europie i wprowadzenia w 1989 roku kremu minimalizującego oznaki starzenia SENSAI EX La Crème. W 2013 roku marka ponownie podniosła poprzeczkę w świecie prestiżowej pielęgnacji typu premium, wprowadzając kolekcję produktów do pielęgnacji cery – ULTIMATE. Wówczas po raz pierwszy w produktach zostały połączone legendarne składniki Japonii: Jedwab Koishimaru oraz „boska” Sakura, czyli kwiaty wiśni, znane ze swojej niezwykłej siły życiowej i zdolności do odnowy.

Cała kolekcja ULTIMATE była czymś więcej niż tylko produktami do rytuału pielęgnacyjnego. Została opracowana tak, aby rozpieszczać zmysły i zapewniać niezrównane doświadczenie udoskonalenia urody. Dziesięć lat później, w 2023 roku, w ULTIMATE otwiera się nowy rozdział luksusu – następuje odnowienie wybranych produktów. Dzięki wyjątkowym właściwościom i nowej technologii nowa kolekcja po raz kolejny podnosi poziom luksusowej pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Nowy rozdział ULTIMATE

Odnowiona linia Ultimate obejmuje cztery produkty: Ultimate The Lotion I/II, Ultimate The Emulsion i Ultimate The Cream, wszystkie stworzone na bazie składników nawilżających Koishimaru Silk Infinite i Sakura Eternal Complex. Stosując pełen rytuał pielęgnacyjny SAHO, czyli LOTION I lub II następnie EMULSION i CREAM każdy będzie mógł rozkoszować się niesamowitymi efektami SILK SKIN, skóry jak jedwab jeszcze szybciej niż do tej pory.

Nowe formuły produktów w tej luksusowej kolekcji zostały wzbogacone o nowoczesną technologię SILK SKIN Connection zainspirowaną najnowszymi odkryciami naukowymi w badaniach nad autofagią i SPARC (kwasowe białko wydzielnicze bogate w cysteinę). Nowe produkty są bezkonkurencyjne w działaniu minimalizującym oznaki wieku i zapewniają niezrównany luksus, aby skórę czekała piękna przyszłość.

Rozkosz dla zmysłów i spokój umysłu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu marka SENSAI udoskonaliła proces emulgowania, więc aplikacja produktów jest absolutną przyjemnością. Poszczególne formuły poddawane były specjalistycznym zabiegom, aby przekształcić je w konsystencje, które skóra łatwiej identyfikuje i przyjmuje. Bogate i przywracające komfort faktury, gdy są aplikowane na skórę stają się lekkie i błyskawicznie się wchłaniają. SENSAI dba o multisensoryczną przyjemność, dlatego niebiańskie konsystencje uzupełnia przepiękny zapach emanujący aurą luksusu. Zaraz po aplikacji słodkie i delikatne nuty brzoskwini i gruszki pobudzają zmysły, po czym ukazuje się elegancki bukiet bułgarskiej róży oraz kwiatów sakura a zaskakujące zakończenie akordów zapachowych łączy świetlisty bursztyn z ekskluzywnym Irysem Pallida.

Formuły produktów są skrupulatnie zaprojektowane, aby wzajemnie się uzupełniać, dlatego najlepiej jest stosować je warstwowo. SENSAI zachęca, by zmienić codzienny rytuał pielęgnacyjny w ceremonię. Przemyślana, powtarzalna metoda nakładania produktów opracowana przez markę nazywa się Soho. Nie tylko przywraca skórze młodzieńczy wygląd, ale też jest okazją do osiągnięcia wewnętrznego spokoju.

Pielęgnacyjny rytuał, krok po kroku

Po oczyszczeniu skóry jako pierwszy na skórę nakładamy Lotion, aktywator pielęgnacyjny, który dostarcza skórze aktywnych składników odżywczych i nawilżające. Do wyboru są dwie konsystencje – delikatna lub bogata. Lotiony zawiera Jedwab Koishimaru Infinite oraz Kompleks Sakura Eternal. Produkty te stanowią klucz i są niezbędnym warunkiem minimalizacji oznak wieku. Skóra nasycona bogactwem składników promienieje młodzieńczą witalnością i jest przygotowana do dalszej pielęgnacji.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Kolejny krok to Aktywna emulsja przeciwstarzeniowa. Subtelnie lekka, ale odżywcza emulsja łączy w sobie świeżość esencji i bogactwo olejków. Skóra zostaje otulona warstewką jedwabiu, dzięki czemu staje się bardziej elastyczna i promienna. Emulsja zawiera Jedwab Koishimaru i Kompleks Sakura Eternal, poprzez aktywne działania wpływa na kluczowe czynniki przyczyniające się do widocznego starzenia się skóry, ograniczając ich działanie. Od pierwszego dotknięcia ujawnia się prawdziwy potencjał cery, odsłaniając skórę, która wygląda na bardziej jędrną, promienną i gładką.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Na koniec pora na krem. Mistrzowska formuła wzbogacona mieszanką olejków skutecznie minimalizuje oznaki upływającego czasu, a przy tym zapewnia skórze niezwykłe doznania. Odnowiony krem został opracowany z uwzględnieniem złotej proporcji zastrzeżonych olejków. Zapewnia on doskonałą równowagę między osiągnięciem bogatej, miłej konsystencji a efektem niezwykłej gładkości i jedwabistego blasku skóry po aplikacji. ULTIMATE THE CREAM zawiera Jedwab Koishimaru Infinite i Kompleks Sakura Eternal. Już od pierwszej aplikacji skóra wygląda na bardziej zagęszczoną, gładszą oraz promienieje wewnętrznym blaskiem.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze