1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Helen Mirren, Dakota Johnson i Rebecca Ferguson w lutym w Multikinie

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
W lutym na widzów czeka bardzo różnorodny repertuar. W kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć m.in. „Dziewczynę influencera”, „Miłość jak miód”, „Sami swoi. Początek”, „Madame Web” oraz wyczekiwaną produkcję „Diuna: część druga”. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl.

Już 2 lutego w kinach będzie można zobaczyć film „Cudowny chłopak: Biały ptak”, w którym Julian usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. W rolach głównych występują: Helen Mirren, Gillian Anderson, Bryce Gheisar, Olivia Ross, Orlando Schwerdt.

Tego samego dnia premierę ma polska produkcja „Dziewczyna influencera”. To elektryzująca opowieść o sławie, pieniądzach, klątwie popularności, żądzy uwagi i cenie płaconej za bycie na topie. To obraz rzeczywistości, skrywanej za filtrami Instagrama, wystudiowanymi kadrami klipów YouTube i lukratywnymi kontraktami sponsorów.

Kolejna propozycja na początek lutego, to thriller szpiegowski „Argylle. Tajny szpieg”. Bryce Dallas Howard (seria „Jurassic World”) wciela się w Elly Conway, samotną autorkę serii bestsellerowych powieści szpiegowskich, dla której ideałem jest wieczór w domu z komputerem i kotem Alfie. Ale kiedy fabuła fikcyjnych książek Elly które koncentrują się na tajnym agencie Argylle i jego misji rozwikłania globalnego syndykatu szpiegowskiego zaczyna odzwierciedlać tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej, spokojne wieczory w domu stają się przeszłością.

Tydzień później, 9 lutego do kin wejdzie polska komedia romantyczna „Miłość jak miód”, w której nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła.

W tym samym dniu premierę ma komedia kryminalna „Jak ukradłem 100 milionów” opowiadająca o Edzie, który ma pieniądze całe 100 milionów piękną ukochaną i głowę na karku. A więc wszystko, by osiągnąć sukces! Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyjeżdża służbowo do Nowego Jorku... Tak wygląda punkt wyjścia zwariowanej komedii, która stara się odpowiedzieć na postawione na początku filmu pytanie jak ukraść 100 milionów i przetrwać?

Już 14 i 15 lutego odbędą się przedpremierowe pokazy filmu „Madame Web”, która wejdzie do kin 16 lutego. To historia jednej z najbardziej enigmatycznych postaci w uniwersum Marvela, która dotąd była w cieniu innych bohaterów. W rolę główną wciela się Dakota Johnson („Pięćdziesiąt twarzy Greya”). Na widzów czeka historia ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia.

Również 16 lutego do kin wejdą „Sami swoi. Początek”. Pawlak i Kargul bohaterowie kultowej trylogii „Sami swoi" przed trafieniem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. I już wtedy było to wybuchowe sąsiedztwo… „Sami swoi. Początek” to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

Natomiast już 29 lutego nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie w filmie „Diuna: Część druga”. Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. „Diuna: Część druga” powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się między innymi nominowany do Oscara Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, nominowany do Oscara Josh Brolin, nominowany do Oscara Austin Butler, nominowana do Oscara Florence Pugh, nagrodzony Oscarem Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux i laureat Oscara Javier Bardem.

W lutowym repertuarze Multikina nie zabraknie cyklicznych pokazów w ramach „OFFowych czwartków”. 1 lutego widzowie będą mogli zobaczyć „Opętanie”, 8 lutego „Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną” w reżyserii Davida Lyncha, 15 lutego „Braci ze stali”, 22 lutego „Anatomię upadku”, a 29 lutego „Strefę interesów”.

Bilety na przedpremierowe i premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze