fbpx

DKNY Art prezentuje ekskluzywny zapach Keith Haring

DKNY Art prezentuje ekskluzywny zapach Keith Haring

DKNY, kultowa, inspirowana Nowym Jorkiem marka ubrań wprowadza na rynek jedyną w swoim rodzaju kolekcję zapachów inspirowaną twórczością Keitha Haringa, ikony sztuki. Energia Nowego Jorku, śmiały efekt, siła wspólnoty; nowy zapach wysławia wspólną miłość Keitha Haringa i DKNY do Nowego Jorku oraz projekty będące deklaracją artysty. Ta wyjątkowa kolekcja zapachów stworzona została z myślą o kobiecie, która kocha życie w mieście, kulturę i sztukę, która przełamuje granice.
„Zawsze inspirowało mnie życie i wrodzony styl artysty”, mówi Karan. „Twórczość Keitha Haringa podziwiam odkąd jego projekty po raz pierwszy pojawiły się w nowojorskim metrze; są one nie tylko wizualnie atrakcyjne, ale również zawierają przesłanie, które, moim zdaniem, przemawia do każdego. Jest ono zdecydowanie zgodne z ideą DKNY; młoda, miejska i całkowicie oryginalna sztuka nadająca się do noszenia.”

Kartonik zdobi oryginalny projekt Keitha Haringa akcentujący życie miasta oraz podpis artysty. Na każdym flakonie DKNY w kształcie jabłka znajdują się kultowe kształty i figury Haringa. Ta forma robi duże wrażenie.

Inspiracja twórczością Keitha Haringa zaowocowała zapachami Be Delicious Art, Fresh Blossom Art oraz Golden Delicious Art:

DKNY Be Delicious Art

Zainspirowany ekscentrycznym stylem i kreatywną paletą Haringa, zapach ten jest pobudzający i świeży, a jednocześnie złożony i bardzo kobiecy. Nasycony nutami zroszonych kwiatów, rześkich owoców i całą gamą eleganckich zielonych nut, wywołuje uczucie porywającej wolności, oryginalności i odlotowej eksplozji. Czarna porzeczka i owoc liczi wprowadzają zaskakującą, świeżą odmianę do nuty zielonego jabłka. Kwiatowe serce rozkwita płatkami róży i mimozy, spod których przebija delikatny powiew piżma i cedru.

DKNY Fresh Blossom Art

Inspirowany zamiłowaniem grafficiarza do żywych kolorów, zapach DKNY Fresh Blossom prezentuje paletę bujnych kwiatów i porywających owoców. Rześkie akcenty czarnej porzeczki i różowego grejpfruta są nasycone aromatem soczystego, czerwonego, pysznego jabłka. Te kompozycje barw rozpływają się w eleganckim bukiecie frezji, magnolii i bujnej esencji różanej na drzewnym tle piżma, drzewa sandałowego i cedru.

DKNY Golden Delicious Art

Podobnie jak twórczość Haringa zapach ten tworzy śmiały efekt. To radosna mieszanka egzotycznych owoców i cudownych białych kwiatów. Ta złożona kompozycja figlarnie otwiera się maliną i bergamotką skropionymi nektarem mango. Serce jest bogate i rozkwita mieszanką białych kwiatów gardenii, płatków kwiatu pomarańczy i zroszonej konwalii. Niezależny kwiat jabłoni otulony jest drzewem sandałowym i rozpieszczającym woalem ciepłych kryształków bursztynu.

DKNY Art Women

Zapach otwiera się naturalną, soczystą gruszką otoczoną grejpfrutem, których dopełnienie stanowi elegancki, pikantny imbir. Na zielone serce składa się konwalia i cyklamen; kwiat pomarańczowy wywołuje zdecydowane uczucie świeżości, a fala intensywnych nut drzewnych otulonych piżmem i maliną pozostawia po sobie długotrwały efekt.

Fundacja Keitha Haringa

Misją Fundacji Keitha Haringa jest kontynuacja, rozwój i ochrona dziedzictwa Keitha Haringa, jego twórczości oraz ideałów. Fundacja wspiera organizacje non-profit, które niosą pomoc dzieciom, a także organizacje zaangażowane w opiekę osób chorych na AIDS, prowadzące akcje edukacyjne oraz poświęcające się badaniom nad tą chorobą.