fbpx

Trendy w modzie na nowy sezon – spersonalizowana biżuteria od serca

Trendy w modzie na nowy sezon - spersonalizowana biżuteria od serca
fot. materiały prasowe Ania Kruk

Najszczersze emocje, gesty wsparcia, oddania i symbole wyrażające prawdziwe uczucia – w tym sezonie w biżuterii zamknięte jest całe piękno, którym chcemy podzielić się ze światem i innymi. W nadchodzącym sezonie królują talizmany, amulety, zawieszki z przesłaniem, pełne symboliki, wyrażające więcej niż niejedno słowo.

Amulety od Ani Kruk

Amulety to najnowsza kolekcja autorstwa Ani Kruk. Wzory zamknięte w ośmiu symbolach, które są manifestem wartości oraz siły kobiet. Kolekcja pełna jest symboliki, noszona blisko serca ma dodawać siły i przypominać o tym, co najważniejsze. Odzwierciedla ważne dla marki ideały – czyli uparte dążenie do celu i realizację marzeń. Siłę, wsparcie i piękno w różnorodności oraz budowanie poczucia własnej wartości. Każdy z amuletów niesie ze sobą wyjątkowe przesłanie, którym możemy podzielić się z ukochaną, bliską nam osobą, przekazać jej, że jesteśmy blisko, wspieramy ją w ciężkich sytuacjach i jesteśmy osobami, na które po prostu może liczyć. W kolekcji znajdziemy m.in. amulet „Nowy początek”, by dodać siły osobie zaczynającej nowy etap w życiu, „Jestem obok”, dla tych, którym warto przypomnieć, że mają wokół siebie osoby, dla których są ważne, i które będą je wspierać, „Jesteś silna”, czyli symbol niezależności i odwagi, by podążać za swoją drogą, czy „Ochronię cię”, który ma dodawać sił w obliczu codziennych problemów.

Symbole Anki Krystyniak

Anka Krystyniak słynie z umiłowania do symboli i magii. Jej biżuteria to nie tylko sezonowe trendy, ale również fascynujące historie kryjące się za kolejnymi kolekcjami. Ostatnia linia projektantki to hołd w stronę bałkańskich opowieści i historii – „Anka, niczym stare romskie wieszczki, zadziera głowę ku niebu i czyta z gwiazd. Gwiazdy współgrają z kamieniami, półksiężyce zwisają z białych pereł, które Krystyniak wydłuża niemal w nieskończoność. Jest też słońce, w kulturze romskiej pełniące wyjątkową rolę, bo – według Papuszy – „świat odkrywa” i jest życzliwe dla ludzi. W jego centrum projektantka wbiła czarny onyks i kryształ, a całość zahaczyła o gruby złoty łańcuch o płaskich okach. Ten sam łańcuch powtarza się w bransolecie zakończonej nieodłącznym symbolem Anki – isztar.”

Powiew nowości od Maar Jewellery

Nowy duet w branży, czyli Maar Jewellery to marka, którą trzeba poznać. Większość projektów to wariacje na temat pereł, ale nie tylko. Znajdziemy tam także piękne, złote pierścionki w minimalistycznym wydaniu czy oryginalny naszyjnik Alef inspirowany organicznymi kształtami oraz rzeźbami Simone Bodmer-Turner. Wszelkie nowości znajdujące się w portfolio marki to idealny pomysł na to, aby sprawić przyjemność ukochanej osobie – zwłaszcza takiej, która uwielbia odniesienia do sztuki i geometrycznych kształtów.

Trendy w modzie na nowy sezon - spersonalizowana biżuteria od serca
fot. materiały prasowe Maar Jewellery

Bez umiaru z Umiarem

Uwielbiamy tę markę za oryginalne, a zarazem proste projekty, które idealnie sprawdzają się w połączeniu z każdą stylizacją. Nowa kolekcja Umiaru o nazwie „Więzi” jest inspirowana chęcią tworzenia jednoczących emocji. Składa się z ażurowych struktur i łańcuchów wyplecionych ręcznie z setek pojedynczych ogniw. Została stworzona dla niej i dla niego, aby za pomocą biżuterii opowiedzieć o wadze codziennych relacji.

Klasyka od Swarovskiego

Jubileusz 125-lecia najsłynniejszej marki jubilerskiej na świecie uhonorowany został kolekcją będącą kwintesencją wyjątkowego dziedzictwa, bogatej historii i zaangażowania marki w tworzenie blasku. W kolekcji marki Swarovski na jesień 2020 kryształy Swarovski w przepięknych kolorach, kreatywne wzornictwo i misterne wykonanie łączą się ze sobą, tworząc szeroką gamę atrakcyjnych ozdób i akcesoriów. Najnowsze propozycje marki to wyjątkowy pomysł na prezent dla osób, którym chcemy przekazać, że są dla nas ważne.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze