1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Modne kurtki na zimę – ciepło i kolorowo

Kurtki na zimę, Streetstyle Kopenhaga (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Kurtki na zimę, Streetstyle Kopenhaga (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Zobacz galerię 70 Zdjęć
Kurtka na zimę to jeden z ważniejszych zakupów ubraniowych. Warto wybrać taką kurtkę na zimę, aby pasowała do różnych stylizacji. Wybrałyśmy się na wirtualny spacer po Europie, aby podpatrzeć, jak kurtki na zimę noszą mieszkanki i mieszkańcy światowych metropolii.

Kurtki na zimę są w naszym klimacie niezbędne. Trudno obejść się bez ciepłej kurtki na zimę z wysokim kołnierzem lub z kapturem, która skutecznie ochroni nas przed zimnem, deszczem i wiatrem. W naszej galerii zdjęć znajdziecie inspirujące stylizacje z ulic Paryża, Kopenhagi, Londynu i Mediolanu.

Kurtki na zimę – królują puchówki

Kurtki puchowe nosimy najchętniej. Nic dziwnego, są wyjątkowo ciepłe. Niestety na ulicach polskich miast przeważają puchowe kurtki na zimę we wszystkich możliwych odcieniach czerni, brązu i szarości. Tymczasem, jak zobaczycie na zdjęciach w galerii, puchowe kurtki zimowe występują we wszystkich kolorach tęczy. Może być nie tylko ciepło, ale także zabawnie i kolorowo.

Kurtki na zimę, Streetstyle Paryż (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Bardzo długie kurtki na zimę

Kurtki na zimę do kostek wybierają najchętniej kobiety, które noszą krótkie sukienki i cienkie rajstopy. Pikowane kurtki na zimę sięgające co najmniej łydek sprawdzą się nawet, gdy temperatura spadnie poniżej zera. Aby nie wyglądać w nich jak ludzik Michelin lepiej wybrać model mniej wypełniony puchem, z delikatniej zaznaczonym pikowaniem.

Kurtki na zimę, Streetstyle Paryż (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Kurtki na zimę z dużym kapturem

Kurtka na zimę z dużym kapturem – to model dla osób, które nie lubią nosić czapki. Obszerny kaptur osłoni przed wiatrem, deszczem i śniegiem, ale nie zniszczy fryzury. docenią ją zwłaszcza osoby, które nie lubią nosić czapki.

Podobny efekt zyskamy, wybierając kurtki na zimę z wysokim kołnierzem. Postawiony kołnierze odeprze powiewy wiatru, osłaniając głowę przed zimnem.

Kurtki na zimę, Streetstyle Mediolan (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Eleganckie kurtki na zimę

Kurtki na zimę zazwyczaj mają sportowy charakter, zwłaszcza jeśli są puchowe lub pikowane. Jeśli zależy nam na eleganckiej kurtce na zimę, wybierzmy model z futrzanym kołnierzem albo długą kurtkę z paskiem, którym można zaznaczyć talię.

Kurtki na zimę, Streetstyle Paryż (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze