1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Peach Fuzz kolorem roku 2024. Symbol bliskości i harmonii

Pokaz Ermanno Scervino na sezon wiosna–lato 2024 (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Pokaz Ermanno Scervino na sezon wiosna–lato 2024 (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Zobacz galerię 6 Zdjęć
Instytut Pantone ogłosił kolor 2024 roku. Peach Fuzz, czyli delikatny brzoskwiniowy odcień został wybrany najważniejszym kolorem nadchodzącego roku.

Kolor 2024 roku ma być odpowiedzią na naszą tęsknotę za bliskością i harmonią. Na oficjalnej stronie instytutu czytamy, że emanujący łagodnością odcień Peach Fuzz ma oddawać nasze pragnienie pielęgnowania siebie i innych, a przy tym promieniuje ciepłem i nowoczesną elegancją.

Pracownicy Instytutu podróżują po całym świecie, wyłapując i analizując trendy w modzie i designie. Dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni, że odcień Peach Fuzz jest obecny w kolekcjach na sezon wiosna – lato 2024 roku. Pojawił się on na wybiegu m.in. u Caroliny Herrery, Ermanno Scervino i Adeam. Ten neutralny odcień subtelnie muśnięty różem prezentuje się bardzo ciekawie zarówno solo, jak i w połączeniu z bardziej nasyconymi, wyrazistymi kolorami.

Pokazy na sezon wiosna–lato 2024, od lewej: Ermanno Scervino, Alaïa, Balmain (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE) Pokazy na sezon wiosna–lato 2024, od lewej: Ermanno Scervino, Alaïa, Balmain (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Pokazy na sezon wiosna–lato 2024, od lewej: Adeam, Frederick Anderson, Carolina Herrera (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE) Pokazy na sezon wiosna–lato 2024, od lewej: Adeam, Frederick Anderson, Carolina Herrera (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze