1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda

Lśnij za dnia – na ulicach stolic mody karnawał trwa przez cały rok!

Paryż street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Paryż street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Zobacz galerię 11 zdjęć
Dlaczego efektowna garderoba, dodatki i biżuteria mają czekać w szafie na specjalne okazje? Projektanci lansują złoto, srebro i cekiny, a stylowe mieszkanki Paryża i Kopenhagi podpowiadają, z czym je zestawiać na co dzień.

Projektanci uznali, że przyda nam się odrobina błysku i w kolekcjach na sezon jesień–zima 2023 zaprezentowali srebrne spódnice (Gucci, Luar, Sonia Rykiel), złote płaszcze i wizytowe zestawy (Coach, Dres van Noten, Akris), a do tego wyszywane cekinami swetry, spodnie i bluzki (Ermanno Scervino, Gauchere).

Pokazy na sezon jesień–zima 2023, od lewej: Coach, Akris, Gauchere (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE) Pokazy na sezon jesień–zima 2023, od lewej: Coach, Akris, Gauchere (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Złoto i srebro skutecznie rozjaśni i doda wyrazistości nawet najprostszym stylizacjom. Doskonale komponuje się z kolorami bazowymi (elegancka czerń, biel, granat, szarości), pastelami oraz pełnymi energii odcieniami pomarańczy, kobaltu, zieleni i różu. Zdecydowanie najciekawsze połączenie tego sezonu to czerwony sweter zestawiony ze spódnicą ozdobioną srebrnymi cekinami.

Kopenhaga, Paryż street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE) Kopenhaga, Paryż street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Błysk do codziennej garderoby najlepiej wprowadzać stopniowo. Warto zacząć od dodatków. W tym sezonie buty, torebki i wyrazistą biżuterię oprawioną złotem i srebrem znajdziemy w ofercie wielu marek.

Paryż, Kopenhaga street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE) Paryż, Kopenhaga street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze