1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda
  4. >
  5. Torebki, które dodadzą wyrazistości wiosennym stylizacjom – w te modele warto zainwestować

Torebki, które dodadzą wyrazistości wiosennym stylizacjom – w te modele warto zainwestować

Kopenhaga street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Kopenhaga street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)
Zobacz galerię 8 zdjęć
Jeśli uważasz, że w nowym sezonie twoja garderoba wymaga odświeżenia, zamiast wywracać szafę do góry nogami, postaw na oryginalne akcesoria.

Mają ciekawą formę, fakturę, wykończenie lub modny kolor, który skutecznie zwraca uwagę. Torebka powinna być tak samo efektowna, co praktyczna i wygodna w noszeniu. W kolekcjach marek dostępnych na polskim rynku znalazły się modele, które spełniają te właśnie kryteria.

Bywalczynie ostatniego kopenhaskiego tygodnia mody zwróciły naszą uwagę na torebkę Ripple z wiosennej kolekcji marki COS. Dostępna w wersji ze skóry i nylonu ma ciekawy kształt i marszczenie. Dzięki temu z łatwością doda wyrazistości nawet najbardziej podstawowym stylizacjom.

Kopenhaga street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE) Kopenhaga street style (Fot. Spotlight. Launchmetrics/Agencja FREE)

Obok oryginalnej formy w tym sezonie liczą się przede wszystkim wyrazisty kolor i ciekawa faktura. Proste modele torebek w kolorach modnej czerwieni, zieleni czy błękitu skutecznie ożywią jednokolorowe zestawy na co dzień. Wyrazistości dodadzą też torebki o niecodziennej formie lub strukturze nawiązującej do kształtu muszli, plastra miodu lub motywów kwiatowych.

Torebka z kolekcji Chihuahua Bimba y Lola (Fot. materiały prasowe) Torebka z kolekcji Chihuahua Bimba y Lola (Fot. materiały prasowe)

Torebka w kształcie muszelki (Fot. chylak.com) Torebka w kształcie muszelki (Fot. chylak.com)

W galerii zdjęć przygotowaliśmy więcej ciekawych modeli torebek.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze