1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kolekcje
  4. >
  5. Hugo Boss nawiązuje strategiczną współpracę z Davidem Beckhamem

Hugo Boss nawiązuje strategiczną współpracę z Davidem Beckhamem

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
HUGO BOSS ogłosił dziś globalną, wieloletnią współpracę w zakresie projektowania z Davidem Beckhamem dla swojej marki BOSS. Ta współpraca będzie rozwijać kolekcje BOSS Menswear przez wiele lat.

To pierwsza współpraca tego rodzaju dla BOSS Menswear, której celem są innowacyjne i fascynujące projekty odzwierciedlające styl i wartości estetyczne Davida Beckhama i BOSS.

W kolejnych sezonach strategiczne partnerstwo obejmować będzie kapsułowe i sezonowe kolekcje zaprojektowane i nadzorowane przez Davida Beckhama, który wykorzysta swoje doświadczenie w modzie na każdym etapie koncepcji i procesu projektowania. Kolekcje będą odzwierciedlać jego charakterystyczny styl oraz wartości marki BOSS takie jak zaangażowanie w doskonałość, najwyższą jakość i wyjątkowy design. Współpraca będzie skupiać się zarówno na formalnej, jak i casualowej odzieży męskiej, a pierwsza kolekcja zostanie zaprezentowana konsumentom na wiosnę/lato 2025 roku, przy czym David już teraz pojawi się w globalnej kampanii marki na jesień/zimę tego roku.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

"David Beckham to prawdziwa globalna ikona zarówno w sporcie, jak i w modzie. Dzięki swojemu charakterystycznemu duchowi przedsiębiorczości i autentycznej pasji do mody, doskonale uosabia wartości naszej marki BOSS. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli już niedługo zobaczyć pierwsze kolekcje i kontynuować ścisłą współpracę z Davidem w ramach wieloletniego partnerstwa " - powiedział Daniel Grieder, Dyrektor Generalny HUGO BOSS.

"W ciągu ostatnich kilku lat chciałem poświęcić więcej czasu na projektowanie i modę, ale chciałem upewnić się, że współpracuję z marką i zespołem, którzy mogą dostarczyć coś naprawdę globalnego i wpływowego. Bardzo podobała mi się dotychczasowa współpraca z BOSS i jestem pod wrażeniem ambicji, kreatywności i dążenia do doskonałości zespołu. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym, nad czym dotychczas pracowaliśmy, w tym kampanią na jesień/zimę 2024 roku, jako pierwszym krokiem w naszym długoterminowym partnerstwie" - powiedział David Beckham.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze