1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Astrologiczne femmes fatales. Kobieta Strzelec

123rf.com
20 marca zaczyna się nowy rok astrologiczny i nadchodzi wiosna. Na czele Zodiaku stoi Baran. Wraz z Lwem i Strzelcem tworzy trygon ognisty. Kobiety z tych znaków odważnie korzystają ze swej siły. Czego można się nauczyć od kobiety Strzelca?

Jaki jest ten znak?

Jaka jest kobieta Lew?

Kobieta Strzelec wiedzie życie kolorowe i lekkomyślne. Kroczy skrajem przepaści i w jej głowie nawet nie zaświta przebłysk myśli, że może spaść. Jest świadoma tego, że jej planeta – przynoszący łut szczęścia Jowisz – uchroni ją przed poturbowaniem. Pani strzelec podetknie pod nos wygrany los na loterii. Stąd jej niefrasobliwość. Dlatego jest mistrzynią w ryzykowaniu i stawianiu wszystkiego na jedną kartę. Jak rybie woda jej potrzebna jest niestabilność i życiowe wyzwania. Wewnętrzny ogień kobiety Strzelec płonie, gdy może udać się w najdalszą dal. Jest pasjonatką podróży bez biletu powrotnego. Fascynują ją odległe kultury, to jak działa Wszechświat i jaki jest najgłębszy sens życia ludzkiego. Liczy się dla niej tylko to, co ma szeroki rozmach i przekracza zwyczajne rozumowanie. Kobieta strzelec oddaje się jedynie wielkim ideom: najchętniej filozoficznym bądź duchowym. Wypisując na sztandarach hasło „humanitaryzm”, pojedynczego człowieka w konkretnej potrzebie nie dostrzeże. Początkowo zjednuje sobie ludzi entuzjazmem i szerokim horyzontami umysłowymi, potem jednak zraża obietnicami bez pokrycia i powierzchownością w kontaktach, które zresztą w sposób sympatyczny i błyskawiczny nawiązuje. Staje się dzika i bezwzględna, gdy jej swoboda i wolność w jakikolwiek sposób zostają naruszone. Zmienna, niewierna, szybko się nudzi. Kobieta strzelec jest zawsze pełna zapału, by zacząć od nowa. Rozwód? Wypowiedzenie pracy? Proszę bardzo! W słowniku kobiety spod znaku strzelec nie występuje słowo „porażka”. Gdy się przewróci, otrzepie się i podąży dalej. Ku Prawdzie przez wielkie P.

Jej dzika strona mocy odzie w parze z głęboką życiową mądrością. Strzelec jako kobieta jest kimś w rodzaju wiedźmy, znachorki, która niejedno w życiu widziała i wiele wie. Ma swoje wizje i za nimi podąża, działa na rzecz społeczności, ale nikt jej niczego nie narzuci. Potrafi moralizować, bywa niekonsekwentna, rozhuśtana emocjonalnie. Jej skłonność do przesady jest bezgraniczna, temperament nie do poskromienia. Jak zdobyć kobietę strzelca? Nie jest to łatwe zadanie: strzelec kobieta ma bowiem skłonności maniakalne, potrafi oszukiwać, zdradzać, nagle zniknąć, zatracać się w używkach. Bezkompromisowość tej femme fatale może głęboko zranić.

Początek roku astrologicznego to czas sprzyjający nowym planom. Podpowiedź, w którym kierunku najkorzystniej jest zmierzać, możesz uzyskać dzięki astrologii. W układzie planet, jaki był w momencie Twojego urodzenia, widoczna jest droga, którą podążanie przynosi spełnienie. Zapisy na. 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze