1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

O sile pokoleń - zapraszamy na spotkanie z Hanną Samson i Oriną Krajewską

Dlaczego my kobiety tak często powtarzamy los matki, babki i prababki? (Fot. iStock)
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Nie jesteśmy sami - stoją za nami całe pokolenia ludzi, którzy coś przeżyli, osiągnęli, kochali, tracili. Czy ich emocje i dzieje mają wpływ na nasze życie, a jeśli tak, to jaki? Jak historia rodziny kształtuje nasze losy? Odpowiedzi będziemy szukać podczas tegorocznej edycji Spotkania z „Sensem”. Już 12 października w Poznaniu.

  • Jak z dziejów przodków czerpać siłę i wsparcie a nie brać na swoje barki ich traum i grzechów?
  • Czy nasze perypetie życiowe: szczęście lub pech w miłości i związkach, ręka do interesów, optymizm, odwaga lub lęki i nieśmiałość zależą w jakiś sposób od historii naszych przodków – ich traum lub sukcesów?
  • Jak czytać historię swojej rodziny tak, by odkryć i zrozumieć wartości dziedzictwa, te budujące i te trudne.
Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, trapią cię kwestie relacji międzypokoleniowych, najbliższe Spotkanie z „Sensem” na pewno pomoże ci odnaleźć właściwy kierunek rozważań. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Droga – dziennikarka, autorka wielu książek, m.in. „Sekretów przodków”, która jest efektem jej wieloletniej pracy, a także doświadczenia w poszukiwaniu i poznawaniu korzeni rodzinnych.

Jej gośćmi będą:

 

Hanna Samson – psycholożka, terapeutka, pisarka. W Fundacji C.E.L. prowadzi grupy terapeutyczne dla kobiet.
Orina Krajewska – córka Małgosi Braunek, aktorka, instruktorka teatralna, współzałożycielka i prezes fundacji BĄDŹ, autorka książki „Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia”.
Bezpłatny wstęp na zasadzie pierwszeństwa, po uprzedniej rezerwacji drogą mejlową na adres konkurs@zwierciadlo.pl, z dopiskiem #3urodziny. Prosimy o podanie w mejlu imienia, nazwiska oraz miasta, z którego się przyjeżdża. Na zgłoszenia czekamy do 6 października 2019 r. Zobacz: Regulamin uczestnictwa

SPOTKANIA Z „SENSEM” 12 PAŹDZIERNIKA 2019 10:30–14:30, KINO HELIOS, POSNANIA POZNAŃ

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze