1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Kobiecy seksapil: Dziewczęcy urok

123rf.com
Seksapil: siła, broń, naturalny kapitał… Na czym polega atrakcyjność kobiety o „dziewczęcym uroku”?

Twój czar polega na tym, że jesteś spontaniczna, twórcza i wesoła. Uwielbiasz zabawę, śmiech i flirty. Należysz do tego typu kobiet, które nawet po osiemdziesiątce nie stracą dziewczęcego uroku. Na tym polega siła twojego kapitału erotycznego: przy tobie mężczyzna zapomina o „dorosłych” obowiązkach. Czuje się beztrosko i bezpiecznie. Poza tym dajesz mu poczucie, że ty jesteś „taka mała”, a on jest wielki i silny. Swój urok wykorzystujesz też w mniej chwalebnych celach: robisz wielkie oczy, niewinną minkę i udajesz, że nie wiesz, o co chodzi, gdy partner ma pretensje. Nierzadko obrażasz się, gdy coś nie idzie po twojej myśli. Ba, potrafisz zalać się łzami, gdy np. on wypomina ci flirt z kolegą. Zawsze masz wytłumaczenie: to tylko flirt. Możliwe.

Ale czy nie kryje się za tym lęk przed bliską relacją z mężczyzną? Czy powierzchowne relacje nie są twoim sposobem na ucieczkę przed prawdziwym zaangażowaniem?

Pamiętaj o tym, żeby…

…twój dziewczęcy wdzięk nie zamienił się w infantylne mizdrzenie się. By do tego nie dopuścić, pracuj nad samodzielnością i wzmocnieniem się jako dorosła kobieta. Samodzielność oznacza nie tylko niezależność finansową, ale też samowystarczalność na co dzień. Dlatego często pytaj siebie: Czego ja chcę? Na co naprawdę mam ochotę? Co mogę zrobić, by poprawić sobie humor?

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze