1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks

Erotyczna zabawa nie tylko na święta

W zabawach erotycznych najlepsze jest to, że samo ich planowanie i przygotowywanie pomaga stworzyć zmysłowy nastrój. Dzielenie się pomysłami albo przygotowywanie niespodzianki powoduje, że nie możemy się doczekać, kiedy choinkowe gwiazdki rozświetlą naszą odświętny seks.

Jesteś w sypialni Lubieżną Śnieżynką, a twój partner został mianowany na Nieznajomego Spragnionego Świątecznych Niespodzianek, w skrócie N. Ten pomysł na zabawę ma duży potencjał. Śnieżynka jest pewną siebie świąteczną profesjonalistką i musi podjąć decyzję, czy N. zasłużył w tym roku na prezent. Jeśli N. chce otrzymać świąteczną niespodziankę, musi najpierw przyznać się do wszystkich złych postępków, takich jak to, że nie troszczył się wystarczająco o swoją partnerkę, nie mówił jej często, jaka jest piękna, niezwykła i wspaniała, nie uprawiał sportu i niezdrowo jadł, a w efekcie tych zaniedbań nie miał siły regularnie zaspokajać swoją kochankę. Teraz Śnieżynka wymierzy mu stosowną karę i będzie musiał wkupić się w jej łaski spełnianiem jej erotycznych życzeń.

1. Strój i rekwizyty.
Śnieżynka potrzebuje butów na wysokim obcasie, nakładek na sutki i paznokci pomalowanych na czerwono. Może założyć futrzaną czapę. Przyda się seksowna skarpeta i jej erotyczna zawartość: szarfa do wiązania, czekoladowa farba do ciała, lubrykant, puszek do pieszczot i skórzana packa do klapsów.

2. Wstęp.
Śnieżynka nie wpada niezapowiedziana. Na spotkanie z nią się czeka. Dlatego rano wyślij swojemu partnerowi maila albo esemesa z zapowiedzią wizyty Śnieżynki, świątecznej specjalistki do spraw rozkoszy. W treści napisz, że ma czekać o wyznaczonej godzinie i przygotować odświętnego drinka na jej powitanie.

3. Przebieg zabawy.
Jest świąteczna noc i w całym domu wszyscy śpią. Śnieżynka w butach na obcasie godnych striptizerki, w nakładkach na sutki i w wielkiej futrzanej czapce pojawia się w pokoju, w którym czeka na nią N. W ręku trzyma skarpetę, z której wyjmuje i dokładnie demonstruje erotyczne gadżety: , , , i .

 • Śnieżynka opowiada krótko o sobie i swoich kwalifikacjach: jest świąteczną profesjonalistką, potrafi zaspokajać, a jeszcze bardziej sama być dopieszczana przez takich napalonych facetów jak N. Wyjaśnia, jaki ma plan na ten wieczór: najpierw chce dowiedzieć się, czy N. był grzeczny w tym roku, a potem, jeśli tylko sobie na to zasłuży, czeka ich wspólna zabawa w trafianie do jej lubieżnej dziurki.
 • Śnieżynka wysyła zmysłowe sygnały: siada bardzo blisko N., najpierw jest słodka i kusząca, pieści N. delikatnie piórkiem do pieszczot: przesuwa je powoli za uchem, potem muska podbródek, szyję i drugie ucho. Rozbiera N. i kiedy zdejmuje mu majtki, zaznacza, żeby się nie wstydził, bo w swojej pracy Śnieżynki widziała już niejeden męski organ.
 • Teraz będzie poważne badanie, jak N. sprawował się w ciągu ostatniego roku. N. zostaje posadzony na krześle i ma ręce związane z tyłu szarfą. Jest przesłuchiwany: czy pieścił swoją partnerkę z wystarczającym zaangażowaniem, czy pytał ją często, na co ona ma ochotę, i czy realizował jej marzenia erotyczne, czy prowadził zdrowy tryb życia, żeby mieć wystarczająco sił do regularnego seksu ze swoją partnerką?
 • Kara za te wszystkie przewinienia może być na słodko: Śnieżynka zanurza sutki w czekoladowej farbie do ciała i każe N. zlizać słodycze z jej piersi ciepłym językiem, może rozwiązać go i kazać mu wylizać do czysta bitą śmietanę z łechtaczki, może wsunąć banana do swojej cipki i kazać N. go zjeść.
 • Albo na ostro: za każe podejrzenie złego zachowania klaps skórzaną packą.
 • Może też podstawić mu swoją gołą pupę i przyznać się, że to ona była w tym roku bardzo niegrzeczna: chodziła bez bielizny po ulicach, nie wykonywała świątecznych obowiązków, nie zaspokajała z odpowiednim zaangażowaniem nieznajomych, których odwiedzała w świątecznych domach, i teraz prosi o klapsa za karę.
 • Za dobre sprawowanie podczas wizyty Śnieżynki N. dostaje świąteczny prezent: talony na seks. Na każdym znajduje się jedno życzenie, które będzie mógł zrealizować w dowolnej chwili, zaczynając od teraz. Talony mogą opiewać na: „zrobienie jednej gorącej laski”, „wymierzenie pięciu klapsów na gołą pupę za bycie niegrzeczną dziewczynką”, „zrobienie masażu erotycznego”, „szybki numerek na zawołanie”.
 • Jeśli jeszcze nie doszło do skonsumowania spotkania, na koniec Śnieżynka masuje członka N. lubrykantem, chwali go profesjonalnie za sztywność, wielkość, gotowość i mówi, że widzi przed takim penisem wspaniałą przyszłość. Na koniec Śnieżynka i N. kończą zabawę jak para napalonych kochanków.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze