1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Jak sprawić, by szybki seks był fajny?

Jak sprawić, by szybki seks był fajny?

123rf.com
123rf.com
O tym, że seks jest bardzo ważny wiedzą wszyscy – zarówno Ci, którzy trwają w udanych związkach, jak również ci, którzy żyją w pojedynkę. Często jednak brak seksu zrzucamy na karb czasu, a raczej jego braku. Na rzecz romantycznych pieszczot rezygnujemy z szybkich uniesień, które mogą być niezwykle satysfakcjonujące.

Seks umacnia relacje w związku, daje satysfakcję, ekscytuje nas i odpręża. Fajnie, gdy możemy czcić go i sprowadzać do mistycznego rytuału we dwoje, jednak podczas intensywnego codziennego życia często brakuje nam energii i siły do romantycznych schadzek. Warto w takich chwilach postawić na seks w stylu „Fast”. Szybki seks może być tak samo ekscytujący jak randka z namiętnym finiszem. Oto kilka pomysłów na to, jak sprawić, by kilka chwil we dwoje było naprawdę niezapomnianych.

Zadbaj o odpowiedni entourage

Szybki seks nie musi być nudny. Wystarczy mała zmiana otoczenia, np. sypialnię zmieńcie na łazienkę. Uniesienia pod prysznicem czy w wannie, np. z samego rana nie tylko wprawią was w dobry nastrój, lecz także poprawią krążenie, a wspólny prysznic dodatkowo pozwoli zaoszczędzić czas.

Zamiast lunchu, randka

Ta opcja dla większości jest z rzadka możliwa i dlatego podwójnie ekscytująca. Spróbujcie umówić się z partnerem na szybki obiad – a zamiast niego podarujcie sobie seksowne 10 minut. Świadomość „wymykania” się może być bardzo zmysłowa i przywołać nastoletnie wspomnienia, gdy kilka minut sam na sam były „towarem” na wagę złota.

W przerwie na reklamy

Oglądacie razem ulubiony program? – A co by było, gdyby w przerwie na reklamy zamiast po kolejną porcję chrupek sięgnąć po namiętne pocałunki? – To kolejna chwila, którą możecie sobie podarować, odrywając się od codziennego biegu.

Wybierając szybki seks, ważne jest, by zdać sobie sprawę z tego, że nie jest on synonimem dla seksu byle jakiego. Ma on rozpalać wasze relacje oraz pozwolić wam odkryć na nowo to, o czym być może zdążyliście już zapomnieć, albo dopiero się uczycie. Bycie we dwoje nie zawsze musi być idealne. Ważne jednak, by wspólne relacje były szczere i dawały nam wzajemne zadowolenie. Ważne także, by nie bać się „szaleć” i „zachowywać się jak nastolatek”, bo to właśnie w młodzieńczym seksie możemy znaleźć inspiracje do niezwykle ekscytujących chwil we dwoje.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze