1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

9 lekcji z flirtowania

123rf.com
Początek maja to dobry czas na randki. Jak uwieść mężczyznę w przyjemny i skuteczny sposób? Jak być atrakcyjną podczas rozmowy na randce?

1. Uśmiechaj się często

To się może wydawać oczywiste, ale gdy się będziesz uśmiechać, mężczyzna dostanie znak, że jego zaloty działają. I zachęcisz go do kontynuacji. Jeśli ci na tym zależy, uśmiechaj się jak najczęściej.

2. Bądź kobietą

Po to się z tobą umówił – żeby obcować z kobietą, dlatego bądź kobieca. Tym sposobem obudzisz jego męskość i rycerskość. Skłoń go do przywdziania lśniącej zbroi. Co to oznacza – bądź subtelna, nie wyręczaj go w niczym, nie doradzaj, nie przejmuj inicjatywy, nie krytykuj, nie wymądrzaj się.

3. Dotknij go

Badania wykazały, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety mimowolnie zaczynają okazywać więcej zainteresowania we flircie, jeśli są dotykani podczas rozmowy. Możesz dotknąć jego przedramienia, musnąć jego dłoń a nawet włosy. Najprawdopodobniej jego zainteresowanie tobą wzrośnie.

4. Niech poczuje się obrońcą

Złap go instynktownie pod rękę, jak przechodzicie przez ulicę albo jak przedstawia cię komuś, daj mu do potrzymania torebkę, wtul się lekko podczas oglądania strasznej sceny w filmie. Delikatnie pomóż mu wejść w męską rolę.

5. Nie przeklinaj i nie mów o seksie

Badania pokazują, że większość mężczyzn nie lubi, jak kobiety przeklinają i są bezpruderyjne. Jeśli chodzi o sferę seksu, to jemu zostaw tu pole do działania. Nie ułatwiaj sprawy, a poczuje się bardziej męsko.

6. Bądź tajemnicza

Tajemniczość kobiety idzie w parze z atrakcyjnością. Jeśli się otoczysz mgłą tajemnicy, on będzie chciał ją rozwiać i zbliży się do ciebie. Będziesz dla niego bardziej interesująca.

7. Bądź dowcipna

Figlarne dziewczyny, które inteligentnym dowcipem potrafią faceta sprowadzić na ziemię, podobają się i to bardzo. Nie bądź tylko słodka i łagodna. Pokaż cięty język, jeśli na to zasłuży. Jeśli nie, zaskakuj go świetnym poczuciem humoru.

8. Pokaż uznanie i prawdziwe zainteresowanie

Jeśli oczekujesz, że on zainteresuje się tobą, ty też się nim zainteresuj. Słuchaj, kiedy mówi, zadawaj pytania. Pokaż, że podoba ci się to, co słyszysz. Kiedy chce ci zaimponować, potwierdź jego starania. Doceń tam, gdzie na to zasługuje.

9. Nie bądź zbyt dostępna

Życzliwość nie jest tożsama ze zbytnim otwarciem. Postępuj tak, żeby on nie był pewny, czy jesteś dostępna. Utrzymuj właściwą równowagę pomiędzy tym, jak bardzo go chcesz i tym, jak bardzo chcesz, żeby on o tym wiedział.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze