1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania
  4. >
  5. Drew Barrymore nie akceptuje naturalnej siwizny. „Nie czuję się gotowa, aby podążać tą drogą” – mówi aktorka

Drew Barrymore nie akceptuje naturalnej siwizny. „Nie czuję się gotowa, aby podążać tą drogą” – mówi aktorka

Drew Barrymore (Fot. Jamie McCarthy/Getty Images)
Drew Barrymore (Fot. Jamie McCarthy/Getty Images)
Ostatnio gwiazdy masowo odsłaniają swoje siwe włosy i podkreślają naturalny wygląd. Drew Barrymore należy jednak do innego obozu. W niedawnym wywiadzie dla magazynu „People” znana aktorka i prowadząca „The Drew Barrymore Show” opowiedziała o swoim podejściu do różnych aspektów starzenia się.

Chociaż Drew Barrymore nie ma problemu z ludźmi, którzy eksponują swoje naturalne włosy, jest szczęśliwa, że ma dostęp do farby, która pozwala ukryć jej siwiznę. – Podoba mi się, że jest to teraz modne. Wygląda to pięknie, ale po prostu nie czuję się gotowa, aby podążać tą drogą – powiedziała. – Mam dopiero 48 lat, więc nie jestem całkiem siwa. Po prostu mam dużo siwych włosów i dalej je farbuję. Nie obchodzi mnie, czy na starość będę wyglądać jak z reklamy Just For Men* – wyjaśniła.

W obszernym wywiadzie Barrymore poruszyła też temat chirurgii plastycznej. Aktorka powiedziała, że nie poszła jeszcze pod nóż, ale jest otwarta na ten pomysł, niezależnie od tego, czy będzie to drobny zabieg, czy coś większego. Podkreśliła też, że nie traktuje tego zbyt poważnie. – Jeszcze się do tego nie zastosowałam. Zamierzam jednak utrzymać naturalny wygląd tak długo, jak będzie to możliwe, bo interesuje mnie nie tylko postrzeganie siebie jako reklamy Just For Men, ale także starej skórzanej torby – zażartowała.

Barrymore dodała także, że ma skłonności do uzależnień, więc gdyby zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną, mogłaby mieć problem z tym, aby powiedzieć „stop” i wciąż chciałaby więcej. – Obawiam się, że nadal będę za tym gonić – powiedziała, po czym odniosła się do jednej ze swoich ikon piękna. – Cindy Crawford mówi, że zaakceptowała starzenie się. „Starzenie się oznacza, że tu jesteś i że żyjesz” – powiedziała. To taki pozytywny, zdrowy przekaz – dodała.

*Just For Men to znane na całym świecie szampony koloryzujące, odsiwiacze, żele koloryzujące dla mężczyzn do siwych włosów, wąsów i brody

Źródło: Chirstopher Luu, „Drew Barrymore Says She Won’t Be Embracing Her Gray Hair, Thank You Very Much”, instyle.com [dostęp: 06.02.2024]

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze