1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania
  4. >
  5. Penélope Cruz obcięła włosy. Wiosna czy nowa rola? Oto najsłynniejsze fryzury hiszpańskiej gwiazdy

Penélope Cruz obcięła włosy. Wiosna czy nowa rola? Oto najsłynniejsze fryzury hiszpańskiej gwiazdy

Penélope Cruz (Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)
Penélope Cruz (Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)
Zobacz galerię 21 zdjęć
Penélope Cruz nie boi się eksperymentować z włosami. Nosiła przeróżne fryzury, a we wczesnej młodości miała nawet krótkiego jeża. Przypominamy najsłynniejsze fryzury hiszpańskiej gwiazdy.

Co tu dużo mówić – Penélope Cruz jest zjawiskowa. Duże oczy, pełne usta, piękny uśmiech i gęste włosy. Aktorka potrafi umiejętnie podkreślać atuty swojej urody, a także bawi się różnymi wcielaniami, dość często zmieniając fryzury.

Ostatnio mocno skróciła i rozjaśniła włosy. Podczas paryskiego tygodnia mody można było zobaczyć Penélope Cruz obciętą na klasycznego boba. Aktorka nosiła już tę słynną fryzurę, jednak tym razem włosy były mocno wyprostowane. Graficzna fryzura to zupełnie nowe wcielenie Penélope Cruz. Aktorka ma naturalnie falujące włosy, co często wykorzystują fryzjerzy i styliści, wykonując jej fryzury o miękkich formach, podkreślających kobiecość hiszpańskiej gwiazdy.

Penélope Cruz (Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images) Penélope Cruz (Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images)

Wyprostowane włosy do połowy szyi, przedziałek po środku, miedziany blond – nowa fryzura Penélope Cruz jest na pewno nowoczesna, a jaśniejszy kolor to ukłon w stronę nadchodzącej wiosny. Nam jednak nieco brakuje opadających na ramiona aktorki brązowo-złocistych włosów układających się w miękkie fale.

Penélope Cruz bardzo nam się podobała również we fryzurze, w której wystąpiła w styczniu tego roku podczas wręczenia 14. nagrody Governors Awards przyznawanej przez Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej w Hollywood. Jasne pasemka i falujące włosy podkreślały jej delikatną urodę.

Penélope Cruz (Fot. Aldara Zarraoa/Getty Images) Penélope Cruz (Fot. Aldara Zarraoa/Getty Images)

Penélope Cruz zazwyczaj zachwyca długimi falującymi włosami opadającymi na ramiona. Upina je, tapiruje, prostuje, a także zaczesuje gładko, z przedziałkiem na środku i z boku. Miewała już włosy zdecydowanie krótsze, fryzurę z grzywką, a nawet jeża i pazie. W której podoba wam się najbardziej? Nie zdziwimy się, jeśli powiecie, że w każdej wygląda pięknie.

Skoro Penélope Cruz nie boi się eksperymentów z włosami, a próbowała już niemal wszystkiego (sami zobaczcie w galerii zdjęć), może i my powinnyśmy zmienić coś tej wiosny? Bob? Grzywka? A może siwy jeż? Odwagi, dziewczyny, włosy odrosną!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze