1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Spotkania
  4. >
  5. Anne Hathaway nie pije alkoholu od pięciu lat. „To był kamień milowy”

Anne Hathaway nie pije alkoholu od pięciu lat. „To był kamień milowy”

Anne Hathaway (Fot. Axelle/Bauer-Griffin/Contributor/Getty Images)
Anne Hathaway (Fot. Axelle/Bauer-Griffin/Contributor/Getty Images)
Trend związany z rezygnacją z alkoholu z roku na rok rośnie w siłę i coraz więcej z nas otwarcie się do niego przyznaje. Ostatnio opowiedziała o tym Anne Hathaway w rozmowie z „The New York Times”, nazywając decyzję o niepiciu kamieniem milowym w jej życiu.

Na pytanie o to, czy czterdzieste urodziny były dla niej przełomem w myśleniu o sobie jako o wkraczającej w „wiek średni”, Anne Hathaway przyznała, że nie traktowała tego aż tak poważnie. – Jest wiele innych rzeczy, które uważam za kamienie milowe. Zwykle o tym nie mówię, ale jestem trzeźwa od ponad pięciu lat. To był dla mnie kamień milowy – powiedziała.

O tym, że zrezygnowała z picia alkoholu, po raz pierwszy powiedziała publicznie w 2019 roku, podczas występu w „The Ellen DeGeneres Show”. Mówiła wówczas, że podjęła tę decyzję głównie ze względu na swoich synów i chce ją podtrzymywać tak długo, jak każdy z nich będzie mieszkał w jej domu, a co za tym idzie – potrzebował jej obecności. Kilka miesięcy temu poinformowała, że zmieniła zdanie i postanowiła, że pozostanie w tej decyzji do końca życia. W rozmowie z Vanity Fair podkreślała, ze stara nie oceniać nikogo, kto decyduje się na odpowiedzialne spożywanie alkoholu, ale sama podjęła decyzję, która jest dla niej najlepsza.

– To droga, którą każdy musi sam przejść – mówiła. – Moje osobiste doświadczenia są takie, że wszystko jest lepsze [od alkoholu przyp. red.]. U mnie to było jak pożeranie paliwa. A ja nie lubię się tarzać – przyznała.

Anne Hathaway niebawem będziemy mogli oglądać w nowej komedii romantycznej „Na samą myśl o tobie”. Aktorka wcieli się w rolę 40-letniej singielki i samodzielnej matki, która nawiązuje romans ze znacznie młodszym Hayesem Campbellem, wokalistą popularnego boysbandu. Premiera filmu odbędzie się już 2 maja 2024 roku na platformie Prime Video.

Czytaj także: Nowa komedia romantyczna z Anne Hathaway już wkrótce. Premiera w majówkę

Źródło: Mike Vulpo, „Anne Hathaway Says She’s Over 5 Years Sober: »That Feels Like a Milestone«”, usmagazine.com [dostęp: 30.04.2024]

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze