1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda
  4. >
  5. Historia opowiedziana na płótnie – kolekcja L'Art du Parfum EISENBERG Paris

Historia opowiedziana na płótnie – kolekcja L'Art du Parfum EISENBERG Paris

Trzy nowe zapachy z kolekcji L'Art du Parfum EISENBERG Paris są tak różnorodne, że każda kobieta znajdzie ten idealny dla siebie.
Trzy nowe zapachy z kolekcji L'Art du Parfum EISENBERG Paris są tak różnorodne, że każda kobieta znajdzie ten idealny dla siebie.
José Eisenberg, twórca marki EISENBERG Paris, jest człowiekiem wielu zainteresowań. Kocha m.in. sztukę, fotografię artystyczną i poezję, oraz, jak na wielbiciela piękna przystało, dobre perfumy. Z tej miłości 20 lat temu wykreował nowatorską koncepcję L'Art du Parfum, aktualną do dziś. Twórca marki zabezpieczył dzieła na tyle, aby historia kolekcji L’Art du Parfum mogła się rozwijać, a obrazy namalowane przez Juareza Machado mogły nadal opowiadać o niej przez kolejne lata. Dzięki tej wizji 20 lat później obrazy tego malarza mogły pojawić się na nowych zapachach: Tentation Irréstible, Rouge & Noir Intense i Eau Fraîche Délicate

Każda kompozycja L'Art du Parfum EISENBERG Paris opisuje emocje i wspomnienia, opowiedziane na towarzyszących im obrazach Juareza Machado. Ten niezwykły olfaktoryczno-artystyczny świat wzbogacił się właśnie o trzy nowe zapachy: Tentation Irréstible, Rouge & Noir Intense i Eau Fraîche Délicate. Czym się wyróżniają?

Tentation Irrésistible EISENBERG Paris – uwodzicielskie otulenie

Tentation Irréstible Eisenberg Paris to kompozycja, która zachwyci każdą wielbicielkę pudrowych, korzennych i orientalnych brzmień w perfumach. Zmysłowa i uwodzicielska opisuje ten moment miłosnej gry, w której za chwilę ulegniemy pokusie. Rozpoczyna się gorącymi akordami bergamotki i różowego pieprzu, które gładko przechodzą w sensualne i wyrafinowane nuty róży i jaśminu. Kremową bazę stanowią bób tonka, sandałowiec i wanilia. Zapach jest ciepły i otulający. Trudno mu się oprzeć…

Tentation IrréstibleEISENBERG Paris Tentation IrréstibleEISENBERG Paris

Rouge & Noir Intense EISENBERG Paris – zuchwała zmysłowość

Rouge & Noir Intense EISENBERG Paris to śmiały i bogaty zapach, który oddaje pasję, zuchwałość, ale i elegancję zmysłowego doświadczenia. Kwiatowy, ale z szykowną nutą retro. Zbudowano go wokół świetlistych akordów mandarynki, bergamotki i lawendy, które stopniowo ustępują miejsca ciepłej wanilii i zmysłowemu jaśminowi. Nuta bazy jest tajemnicza, przylegająca, ekstremalnie sensualna. To zasługa akordów tuberozy, ylang-ylang, drzewa sandałowego i piżma.

Rouge & Noir Intense EISENBERG Paris Rouge & Noir Intense EISENBERG Paris

Eau Fraîche Délicate EISENBERG Paris – oda do delikatności

Eau Fraîche DélicateEISENBERG Paris spodoba się wszystkim wielbicielkom olfaktorycznej niewinności. Ten kwiatowo-owocowy zapach oddaje moment, w którym zmysłowość dopiero się budzi, a my nie jesteśmy pewne jej siły. W nucie głowy musują nuty jabłka, grejpfruta, czarnej porzeczki i pomarańczy. W sercu jaśmin, brzoskwinia i konwalia uspokajają tę owocową wibrację i dodają jej dziewczęcego charakteru. Na koniec czeka nas eleganckie otulenie piżma, drzewa sandałowego, cedru i bobu tonka. Zapach jest zmienny, żywiołowy i młodzieńczy. W sam raz na początek historii miłosnej. Czy jesteś na nią gotowa?

Eau Fraîche Délicate EISENBERG Paris Eau Fraîche Délicate EISENBERG Paris

Wszystkie zapachy EISENBERG Paris dostępne są w perfumeriach Sephora i na sephora.pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze