fbpx

Sezon na kratkę – wybraliśmy najładniejsze wzory. Zainspiruj się

Najnowsza kolekcja Lavard to połączenie nowoczesnej garderoby dla kobiet i mężczyzn zainspirowana włoskim i angielskim krawiectwem. (Fot. materiały prasowe)
Najnowsza kolekcja Lavard to połączenie nowoczesnej garderoby dla kobiet i mężczyzn zainspirowana włoskim i angielskim krawiectwem. (Fot. materiały prasowe)

Co roku w jesiennych kolekcjach pojawiają się marynarki, płaszcze i garnitury w najbardziej klasyczne wzory – pepity, kurze stopki, kratki glench. Tegoroczny sezon pozytywnie zaskoczy wielbicieli wyrazistych deseni.

 

Lavard, kolekcja jesień-zima 2019

Jednym z głównych motywów najnowszej linii Lavard jest krata – pojawia się na marynarkach, garniturach, spódnicach oraz okryciach wierzchnich. (Fot. materiały prasowe)

Tommy Hilfiger, TommyXZendaya, kolekcja jesień-zima 2019

Kropki na kracie to wytworna kompozycja. Nie bój się nietypowych połączeń. Tommy Hilfiger zaprosił Zendayę do współpracy przy stworzeniu kapsułowej kolekcji Tommy x Zendaya. Aktorka występuje też na zdjęciach promujących markę. (Fot. materiały prasowe)

Other Stories, kolekcja jesień-zima 2019

Wzory utkane w jodełkowym rytmie to również ukłon w stronę klasyki. Wełna w połączeniu z ciepłą kolorystyką płaszcza, sprawiają, że od samego patrzenia robi się cieplej. (Fot. materiały prasowe

Monki, sezon jesień -zima 2019

Dwie nałożone na siebie kratki to idea kratki glencheck. Podstawą jest drobna pepitka, na nią nałożona jest siatka (albo dwie) ułożona z wąskich linii. (Fot. materiały prasowe)

EDITED, linia Brave Traditions, kolekcja jesień-zima 2019

„Kurza stopka” – tak nazywa się wzór, który widzisz na tej marynarce. Występuje w wielu wariantach kolorystycznych, jednak najczęściej w ciepłych odcieniach ziemi. To dość gęsty deseń, dlatego najlepiej połączyć go z gładkimi elementami garderoby. (Fot. materiały prasowe)

Tommy Hilfiger, kolekcja jesień-zima 2019

„Kurza stopka” występująca w wersji biało-czarnej to pepita, zwana też pepitką – większość Polaków lubi formę zdrobniałą. Ten wyrazisty wzór to synonim luksusu i elegancji. Mało kto wie, że dawniej deseń ten w wersji wielokolorowej, stosowano w tweedach z których szyto marynarki dla pasterzy. (Fot. materiały prasowe)