fbpx

SENS 4/2015

SENS 4/2015


W numerze kwietniowym bohaterką okładki jest wokalistka, Mela Koteluk, która mówi o tym, jak zamienia wady w zalety oraz jak się czuje w roli pracodawczyni.

W aktualnym numerze w wywiadzie okładkowym wokalistka Mela Koteluk, opowiada jak walczy z nieśmiałością i w jaki sposób nagła i spektakularna kariera wpłynęła na jej codzienne życie.

Manuela Gretkowska, Małgorzata Halber i Wojciech Eichelberger, opowiadając o swoich nałogach i przyzwyczajeniach, wspólnie z Pauliną Młynarską próbują znaleźć odpowiedź na pytanie: Czy wszyscy jesteśmy uzależnieni oraz co tkwi u źródeł tego problemu? Ponadto opowiadają o własnych nałogach.

W kolejnym odcinku nowego cyklu „Seksualność”, poświęconego sferze intymnej w relacji z partnerem, seksuolog Andrzej Depko, analizuje zachowania , które niszczą namiętność w sypialni.

Maria Rotkiel w autorskiej rubryce „Dobry związek” wyjaśnia, że intymność to nie tylko seks, ale też szacunek, akceptacja i dbanie o strefę „my“. Radzi także, jak dbać o tę strefę w związku z pełną świadomością i bez wstydu.

Małgorzata Ohme w cyklu „Będę mamą”, rozważa, czy córki muszą być takimi matkami, jak ich matki oraz jaki mamy realnie na to wpływ.
W temacie numeru pt:. „Ucz się na błędach”, zastanawiamy się, jak zmienić nawyki, które utrudniają życie oraz w jaki sposób utrwalać nowe, które pomagają.