1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Instytut Zdrowia i Urody La Vida Poznań City Park już otwarty!

Zobacz galerię 6 Zdjęć
3 sierpnia w Poznaniu pojawiło się nowe miejsce na mapie luksusu - La Vida Institute, którego właścicielami są  Pani Natalia Fiszer i Maciej Potok.

To nowe, wyjątkowe miejsce na poznańskiej mapie luksusu. Trzynaście gabinetów, doskonale wyszkolona kadra, szeroki wachlarz zabiegów. La Vida Institute to miejsce gdzie ukoisz zmysły, uciekniesz od codzienności i zadbasz o siebie.Jesteśmy tu dla Twojego komfortu i satysfakcji, dlatego kompleksowo zadbamy zarówno o Twoje ciało jak i umysł. W luksusowych wnętrzach wypełnionych wonią aromatycznych olejków i fonią relaksacyjnej muzyki, zafunduj sobie chwilę odprężenia wybierając coś dla siebie z szerokiego wachlarza naszych wyselekcjonowanych zabiegów, zmysłowych masaży i relaksujących rytuałów. Chcemy być perfekcyjni, dlatego wybieramy tylko najwyższej jakości kosmetyki i należymy do wąskiego grona kilku miejsc w Polsce, gdzie wysoko wyszkolona kadra dysponuje najnowocześniejszą technologią zabiegową High Tech.

Wizytówką jest doskonale wyszkolona kadra i najlepsze sprzęty do dbania o piękno i urodę.Instytut pracuje na tak znakomitych technologiach jak Zaffiro, Utims, Motus czy platforma Harmony, w ofercie również znajduje się francuska endermologia LPG Alliance.

Otwarcie  uprzyjemniał zespół Sax- Jan Adamczewski rozmowy i zwiedzanie Instytutu przez gości trwało do późnych godziny a rozmowom w kuluarach nie było końca.

La Vida Institute

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze