1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jaakko Eino Kalevi wystąpi w Polsce w Cafe Kulturalna!

Jaakko Eino Kalevi wystąpi w Polsce w Cafe Kulturalna!

Znamy go jako jednego z najbardziej utalentowanych fińskich muzyków, który lubi wracać do Polski. W Warszawie Jaako Eino Kalevi grał już na imprezie Lado ABC, a także gościł w Trójmieście na festiwalu Soundrive. 13 lutego wystąpi w Cafe Kulturalna, a my już nie możemy doczekać się jego przeszywającego do głębi głosu.

Mieszanka funku, rocka, popu, a nawet odrobina disco - Jaakko Eino Kalevi kolejny raz zagości w Polsce ze swoimi wszechstronnymi kawałkami. Autor takich piosenek, jak "Emotions in Motion", czy "Deeper shadows" wystąpi już 13 lutego na scenie Cafe Kulturalna. Do Polski wraca promować swój najnowszy krążek „Out Of Touch, wydany przez prestiżową wytwórnię Domino (m.in. Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Anna Calvi).

"Nie przypadkiem Kaleviego stawia się w jednym rzędzie obok takich rockowo-popowych erudytów jak Ariel Pink lub koledzy z wytwórni: John Maus i Panda Bear. Jego wszechstronny talent docenił David Byrne, który zaprosił fińskiego muzyka, by wziął udziałw nagraniu jego albumu „American Utopia”.

Bilety dostępne na biletomat.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze