1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Oficjalny zwiastun ostatniego sezonu „Gry o Tron”

Na tę premierę czekają chyba wszyscy. Ósmy, ostatni sezon jednego z najpopularniejszych seriali na świecie "Gra o Tron" rozpocznie się 15 kwietnia i to właśnie wtedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek.

Aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę i ułatwić spragnionym dalszych losów Jona Snowa i Daenerys Targaryen oczekiwanie na pierwszy odcinek, HBO opublikowało emocjonujący zwiastun.

Na temat fabuły i tego, co wydarzy się w finałowym sezonie "Gry o Tron" wciąż wiadomo bardzo niewiele. W Internecie co rusz pojawiają się nowe informacje na temat tego, co ostatecznie wydarzy się w życiu Cersei, Jamiego, Jona Snowa, Aryi, Sansy i boskiej Daenerys, ale są to wyłącznie spekulacje fanów. To właśnie ci bohaterowie uchowali się do ostatniego sezonu i pokazani zostali w zwiastunie wyemitowanym przez stację.

Jednego możemy być pewni. W ósmym sezonie pożegnamy się z wieloma głównymi bohaterami, ale ci, którzy od lat śledzą ich historie, na pewno są na to przygotowani. "Gra o Tron" to jeden z nielicznych seriali, który może pochwalić się zupełnie nieoczekiwanym zwrotem akcji i "pozbywaniem się" najbardziej popularnych postaci.

Koniecznie zobaczcie trailer finałowego sezonu. My już odliczamy dni do premiery!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze