1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Natalie Portman w specjalnym teledysku do filmu „Vox Lux”!

Natalie Portman w specjalnym teledysku do filmu „Vox Lux”!

Sia, jedna z największych współczesnych gwiazd muzyki pop, autorka takich przebojów, jak Chandelier czy The Greatest, napisała również piosenki do filmu „Vox Lux”, które śpiewa w filmie Natalie Portman. Film w kinach 26 kwietnia, a już dziś zobaczcie klip do jednej z piosenek – "Wrapped Up"!

Napisany przez nastoletnią Celeste w tragicznych okolicznościach, to on wywinduje bohaterkę na szczyty sławy i będzie jej towarzyszył przez całą karierę, aż do finałowego koncertu, który po latach zagra w swoim rodzinnym mieście, w którym wszystko się zaczęło.

W klipie widzimy też Jude’a Lawa, który gra menadżera Celeste oraz Raffey Cassidy w podwójnej roli – nastoletniej Celeste oraz jej córki Albertine.

„Vox Lux” to magnetyzujący portret XXI wieku i świata współczesnej popkultury, a jednocześnie historia dorastania w blasku fleszy, opowieść o utracie niewinności i wykreowanym wizerunku, od którego nie można uciec.

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę muzyki pop. Od tej pory media śledziły każdy jej ruch, a jej kariera rozwijała się w cieniu zjawisk, które naznaczyły XXI wiek: ataków terrorystycznych, szkolnych strzelanin, medialnej rewolucji. Dzisiaj Celeste nie jest już tą samą osobą. Po skandalicznym incydencie, który o mały włos nie zrujnował jej kariery, chce wrócić na scenę. Musi ponownie zmierzyć się ze wspomnieniami sprzed lat, a w dodatku – przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze