1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Zapraszamy na seans „Gloria Bell” oraz premierę książki „Życie od A do Z”

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Zapraszamy na cykl SENS KINA, czyli pokaz filmu „Gloria Bell”!  To ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść o kobiecie, która czerpie z życia pełnymi garściami. W roli głównej rewelacyjna Julianne Moore.

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe już dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość...

Po seansie zapraszamy na premierę książki "Życie od A do Z" oraz spotkanie z jej autorami: ✔Katarzyną Miller - psycholożką, psychoterapeutką, filozofką, autorką i współautorką wielu bestsellerowych poradników ✔Dariuszem Janiszewskim - redaktorem, dziennikarzem, współtwórcą miesięcznika „Zwierciadło”

Książka "Życie od A do Z" to cykl felietonów znanej i lubianej psycholożki i psychoterapeutki Katarzyny Miller. Autorzy kolejnym literom alfabetu przyporządkowują zagadnienia i rozwijają temat z nim związany. W alfabecie Kasi znajdują się takie tematy jak:

- Nałóg, czyli o tym, jak marzymy o wolności, tkwiąc w szponach szeroko rozumianego uzależnienia - Czas, czyli o tym, jak żyć dniem dzisiejszym - Lenistwo, czyli o tym, jak umiejętność nicnierobienia jest cnotą - Ojciec, czyli o tym, jak nawet niedojrzali tatusiowie są potrzebni

Książka dostępna będzie od 15.05.2019 r. w naszym sklepie internetowym.

Spotkanie poprowadzi Joanna Olekszyk - redaktor naczelna Miesięcznika SENS. Podczas wydarzenia wszystkie książki Katarzyny Miller będą sprzedawane w promocyjnych cenach.

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody, które ufundował partner filmu, firma SOLAR oraz Wydawnictwo Zwierciadło.

Cykl SENS KINA to spotkania psychologiczne wokół współczesnego kina z silną postacią kobiecą na pierwszym planie. Pokazujemy najgorętsze premiery filmowe tego sezonu, a po seansie zapraszamy na rozmowy z ich twórcami oraz psychologami. Wspólnie odkrywamy SENS tego, co artysta chciał powiedzieć, a co widz odnalazł dla siebie.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze