1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Wielki powrót Céline Dion. Nowy album i trasa koncertowa już wkrótce

Wielki powrót Céline Dion. Nowy album i trasa koncertowa już wkrótce

Céline Dion, sesja promująca album \
Céline Dion, sesja promująca album "Courage" (fot. materiały prasowe Sony Music)
Céline Dion - jedna z największych, światowych gwiazd muzyki powraca z nowym albumem i ogłasza światową trasę koncertową. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie zagra na dwóch koncertach w Polsce w maju 2020 roku, a najnowszy album ukaże się już 15 listopada. 

Céline Dion - jedna z największych, światowych gwiazd muzyki powraca z nowym albumem i ogłasza światową trasę koncertową. Niekwestionowana diva o niezwykłym głosie zagra w Krakowie i Łodzi w maju 2020 roku, a najnowszy album ukaże się już 15 listopada. 

 Album Céline Dion \ Album Céline Dion "Courage" (materiały prasowe)

Do tej pory artystka zaprezentowała trzy piosenki z nowej płyty. Utwory Imperfections, Lying Down i tytułowy Courage odkrywają rąbek tajemnicy dotyczącej wydawnictwa. Każdy z singli pokazuje inne oblicze odważnego albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad i energetycznych hitów. W sieci pojawił się również klip do Imperfections - sensualny, czarno-biały teledysk, który idealnie oddaje klimat tego utworu.

Imprefections to piosenka o krytycznym podejściu do swojego piękna, Lying Down przypomina nam o zmianie podejścia do życia po zakończeniu toksycznej relacji, a Courage to hymn o siłe, odwadze i niezłomności, kiedy podejmujemy nowe wyzwania. Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór Flying On My Own, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy. Przy nowych kompozycjach artystka pracowała między innymi z Davidem Guettą, LP, Stevem Aokim i Sią. 

Artystka ogłosiła także swój powrót na największe areny koncertowe świata. Odwiedzi niemal setkę miast na kilku kontynentach! Céline Dion w ramach trasy Courage World Tour zaśpiewa w Polsce dwa razy - 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja w Tauron Arenie Kraków. Kochana przez wielu fanów wokalistka powróci do naszego kraju po dwunastu latach przerwy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze