1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Dawid Podsiadło ogłasza gości na koncertach stadionowych

Dawid Podsiadło zagra w czerwcu trzy duże koncerty. (Fot. materiały prasowe)
Dawid Podsiadło zagra w czerwcu trzy duże koncerty. (Fot. materiały prasowe)
Dawida Podsiadło odkrywa karty i zdradza nazwiska artystów, którzy wystąpią gościnnie podczas serii czerwcowych koncertów.

Dawid Podsiadło zagra w czerwcu trzy duże koncerty: w Gdańsku, we Wrocławiu i w Chorzowie. – Jednym ze wspaniałych pomysłów jakie mamy, które mają sprawić żebyście się uśmiechali szeroko, są zaproszeni na nasze stadionowe koncerty goście – mówi muzyk. Artystami, którzy wystąpią gościnnie będą Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino. Co ciekawe, by zachować element niespodzianki, Podsiadło nie zdradza, na którym koncercie będzie można spodziewać się danego gościa. – Kto gdzie będzie kiedy? To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe – dodaje.

Dawid Podsiadło wystąpi 4 czerwca w Gdańsku, 18 czerwca we Wrocławiu i 25 czerwca w Chorzowie. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane – bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Można nabyć jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie – największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze