1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Top Radia 357 już 1 stycznia. Spędź Nowy Rok w rytmie największych przebojów

Top Radia 357 zostanie zaprezentowany słuchaczom 1 stycznia 2023 roku. Audycję poprowadzą Piotr Stelmach, Marcin Łukawski i Marek Niedźwiecki (na zdjęciu), a także Ola Budka. (Fot. Darek Kawka/Radio 357)
Top Radia 357 wraca na antenę. Legendarna lista najważniejszych utworów wszech czasów zaprezentowana zostanie tradycyjnie 1 stycznia. Noworoczną audycję poprowadzą Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach i Ola Budka.

Top Radia 357 (wcześniej Top Wszech Czasów radiowej Trójki) to nie tylko lista 100 najważniejszych utworów w historii muzyki rozrywkowej. Dla wielu melomanów to również nieodłączny element powitania każdego nowego roku. I choć kultowa audycja przeniosła się do innej stacji, wciąż możemy cieszyć się nią w niezmienionej formie. Już za parę dni Radio 357 wyemituje program już po raz trzeci. Dwa lata temu na antenie stacji wysłuchaliśmy tzw. wydania zerowego audycji, w którym o kolejności utworów zadecydowali prezenterzy, a w roku ubiegłym po raz pierwszy listę ułożyli słuchacze, a konkretnie – patroni stacji. Teraz będzie podobnie. Głosowanie na stronie internetowej trwało od końca listopada do 28 grudnia, a jego wyniki poznamy już 1 stycznia 2023 roku. W całości ułożona przez patronów audycja zostanie wyemitowana na antenie Radia 357 w godzinach 9:00–21:00, a jej gospodarzami będą Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach, a także Ola Budka, którą usłyszymy w zastępstwie Katarzyny Borowieckiej.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze