1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Joanna Kulig u boku Anne Hathaway w filmie „She Came to Me” – publikujemy zwiastun

Joanna Kulig u boku Anne Hathaway w filmie „She Came to Me” – publikujemy zwiastun

Joanna Kulig (Fot. Swan Gallet/WWD/Penske Media/Getty Images)
Joanna Kulig (Fot. Swan Gallet/WWD/Penske Media/Getty Images)
Joanna Kulig po raz kolejny wystąpi w międzynarodowej produkcji. W sieci pojawił się właśnie zwiastun komedii romantycznej „She Came to Me”, w którym polska aktorka zagra między innymi z Anne Hathaway i Matthew Broderickiem.

Po zachwycającym występie w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego Joanna Kulig stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych na arenie międzynarodowej polskich aktorek. Zagrała już między innymi w serialu „The Eddy” Damiena Chazelle’a oraz francuskim dramacie „Kompromat”. Teraz wystąpi w komedii romantycznej „She Came to Me” w reżyserii Rebecci Miller, w Polsce kojarzonej głównie z filmu „Plan Maggie”.

„She Came to Me” to błyskotliwa komedia romantyczna, rozgrywająca się w magicznej scenerii Nowego Jorku. Osią jej historii jest koszmar każdego artysty, czyli blokada twórcza, której doznaje główny bohater filmu – kompozytor operowy Steven Lauddem na kilka tygodni przed ostatecznym terminem realizacji swojego najnowszego dzieła. Jego żona, Patricia, w tym czasie próbuje radzić sobie z własnymi kryzysami, z kolei jej nastoletni syn Julian zakochuje się w młodszej od siebie Teresie, której rodzina wywiera presję na ich związek. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu „She Came to Me”.

W filmie występują między innymi Anne Hathaway, Matthew Broderick, Tahar Rahim, Marisa Tomei oraz Joanna Kulig, która wciela się w rolę matki nastoletniej Teresy – przytłoczonej problemami emigrantki z Polski. Reżyserką i scenarzystką filmu jest wspomniana wcześniej Rebecca Miller.

Film miał swoją światową premierę na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, a jego premiera kinowa planowana jest na 29 września. Nie wiemy jeszcze kiedy trafi do polskich kin.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze