1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Informacja zwrotna” – kolejny serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka wkrótce na Netflixie

Kadr z serialu „Informacja zwrotna” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z serialu „Informacja zwrotna” (Fot. materiały prasowe)
Netflix opublikował pierwszy teaser serialu „Informacja zwrotna”. Produkcja na podstawie powieści Jakuba Żulczyka trafi na platformę w listopadzie.

Jakub Żulczyk ma bez wątpienia świetny moment w swojej karierze. Kilka dni temu ogłosił, że napisał kontynuację uwielbianego przez czytelników „Ślepnąc od świateł”, serial SkyShowtime „Warszawianka”, do którego napisał scenariusz, bił w ostatnich tygodniach rekordy popularności, a Netflix szykuje kolejne ekranizacje jego powieści. Platforma zdradziła właśnie pierwszy teaser „Informacji zwrotnej”, serialu na podstawie powieści jego autorstwa o tym samym tytule.

Kadr z serialu „Informacja zwrotna” (Fot. materiały prasowe) Kadr z serialu „Informacja zwrotna” (Fot. materiały prasowe)

„Informacja zwrotna” – serial. O czym opowiada?

„Informacja zwrotna” to opowieść o uzależnionym od alkoholu byłym muzyku rockowym, który wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, by odnaleźć swojego zaginionego syna. To kryminalna historia, w której jedną z najważniejszych ról odgrywa uzależnienie, bo to właśnie w wyniszczonym od alkoholu umyśle muzyka ukryty jest klucz do odkupienia i odnalezienia syna.

„Informacja zwrotna” – Netflix. Obsada i twórcy

W rolach głównych serialu zobaczymy Arkadiusza Jakubika oraz Jakuba Sierenberga. Reżyserem jest Leszek Dawid, autorem scenariusza Kacper Wysocki, a za produkcję opowiadają Opus TV oraz Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł.

Kadr z serialu „Informacja zwrotna” (Fot. materiały prasowe) Kadr z serialu „Informacja zwrotna” (Fot. materiały prasowe)

„Informacja zwrotna” – serial. Premiera

Premiera serialu na platformie Netflix zapowiedziana jest na listopad 2023.

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze