1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Bohater, którego stworzyłeś, siada naprzeciwko ciebie – świetny spot promujący serial „Informacja zwrotna”, który od dziś jest dostępny na Netflixie

Bohater, którego stworzyłeś, siada naprzeciwko ciebie – świetny spot promujący serial „Informacja zwrotna”, który od dziś jest dostępny na Netflixie

Kadr z serialu „Informacja zwrotna”, (Fot. materiały prasowe)
Kadr z serialu „Informacja zwrotna”, (Fot. materiały prasowe)
„Coś ty Kania narobił?” – pyta Jakub Żulczyk siedzącego naprzeciwko niego Arkadiusza Jakubika, a właściwie Marcina Kanię, czyli głównego bohatera najnowszego serialu na podstawie powieści autora. „Ja? Coś ty Kuba napisał?” – odpowiada mężczyzna. Netflix opublikował świetny spot promujący serial „Informacja zwrotna”, który od dziś dostępny jest na platformie.

Bohater opowieści i jego twórca siadają na przeciwko siebie. I choć ten dialog powstał na potrzeby promocji, bije z niego ogrom uzasadnionych emocji, które czytelnicy powieści „Informacja zwrotna” Jakuba Żulczyka z pewnością doskonale zrozumieją.

Już od dzisiaj, 15 listopada, w serwisie Netflix możemy oglądać serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka „Informacja zwrotna” w reżyserii Leszka Dawida. Na jego seans zaprosił sam Arkadiusz Jakubik, który wciela się w głównego bohatera – Marcina Kanię. „Rola Kani była jedną z najtrudniejszych w moim życiu [...]. Mam ogromną nadzieję, że spodoba się państwu ten serial i po prostu mocno was poruszy” – przyznał aktor. Z kolei Jakub Żulczyk dodał ze swojej perspektywy, że „Informacja zwrotna” jest najbardziej osobistą, prawdziwą i najtrudniejszą książką, jaką napisał do tej pory.

W „Informacji zwrotnej” uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna. To opowieść o poszukiwaniu sprawiedliwości i wewnętrzna próba odkupienia własnych win, a zarazem realistyczny do bólu obraz indywidualnej walki człowieka, który musi zmierzyć się z wieloletnimi konsekwencjami swojego uzależnienia. Mroczna, wielowątkowa historia, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, która nie pozostawi żadnego widza obojętnym.

Obok Arkadiusza Jakubika na ekranie zobaczymy Jakuba Sierenberga, a także Dominikę Bednarczyk-Krzyżanowską, Nel Kaczmarek, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Juliusza Chrząstowskiego, Agatę Turkot, Martę Mazurek i Przemysława Bluszcza. Reżyserem serialu jest wspomniany wcześniej Leszek Dawid, a autorem scenariusza Kacper Wysocki. „Informacja zwrotna” to kolejna, po „Ślepnąc od świateł”, serialowa adaptacja powieści Jakuba Żulczyka.

Źródło: materiały prasowe

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze