1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Artur Rojek wraca z nowym singlem. I to w jakim stylu!

Artur Rojek (Fot. materiały prasowe Sony Music Polska)
Artur Rojek (Fot. materiały prasowe Sony Music Polska)
Tuż po tym, jak w ekspresowym tempie wyprzedał bilety na wyjątkowy koncert w NOSPR w Katowicach, który oficjalnie zamyka promocję ostatniego solowego albumu „Kundel”, Artur Rojek zaprezentował nowy singiel. „Odrobinę więcej” zaskakuje nie tylko świetną warstwą muzyczną, ale także teledyskiem.

Utwór „Odrobinę więcej” powstał w wyniku współpracy Artura Rojka z francuskim DJ’em i producentem – Myd’em, który ma na koncie kolaboracje z Mac Demarco oraz JAWNY, a o remixy swoich utworów poprosili go między innymi Dua Lipa, Major Lazer czy Two Door Cinema Club. Festiwalowa znajomość Artura i Quentina (Myd), który w 2022 roku występował na OFF Festivalu, przerodziła się niespodziewanie w polskojęzyczny utwór, który choć w pierwszej chwili może wydawać się zaskakująco pozytywny i letni – to w warstwie lirycznej ma w sobie duże pokłady melancholii, do której przyzwyczaił nas Artur Rojek.

Teledysk do singla powstał pod czujnym okiem reżysera Piotra Czyżowskiego, którego wizji Artur w pełni się oddał. Czy widzieliście wcześniej takiego Rojka? Przekonajcie się sami.

Źródło: materiały prasowe Sony Music Polska

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze