1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Ralph Kaminski rusza w specjalną trasę koncertową. Artysta zagra z zespołem w pięciu polskich miastach

Ralph Kaminski & My Best Band In The World (Fot. materiały prasowe Good Taste)
Ralph Kaminski & My Best Band In The World (Fot. materiały prasowe Good Taste)
Ralph Kaminski żegna się z projektem „Bal u Rafała” i zapowiada serię koncertów specjalnych. Wydarzenia odbędą się już w lutym w pięciu polskich miastach: Poznaniu, Warszawie, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu.

Projekt „Bal u Rafała” przechodzi do historii. Porwiemy was do tańca jeszcze na pięciu specjalnych koncertach, a każdy z nich to będzie „Bal” nad bale – La Grande Finale! Szykujcie więc swoje najbardziej widowiskowe kreacje, przybywajcie i bądźcie gotowi odpiąć wrotki! Do zobaczenia! P.S. W repertuarze pojawią się niespodzianki tak Ralph Kaminski zapowiada pięć wydarzeń, które zaplanowano na luty 2024 roku.

(Fot. Bartek Hałat/materiały prasowe Good Taste) (Fot. Bartek Hałat/materiały prasowe Good Taste)

Ralph Kaminski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów, autorów tekstów, kompozytorów i producentów muzycznych w kraju. W 2021 roku otrzymał prestiżowy Paszport Polityki, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty. Artysta wydał cztery albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019), „KORA” (2021) oraz „Bal u Rafała” (2022). Wszystkie uzyskały status Złotej Płyty. Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną, czego wyrazem były liczne Fryderyki.

Kaminski otrzymał także wiele innych prestiżowych nagród i wyróżnień, wśród których są m.in. Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz Grand Prix i Nagroda Publiczności Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Współpracował m.in. z: Miuoshem, Dawidem Podsiadłą, Natalią Przybysz, Quebonafide, Darią Zawiałow, Schafterem, Natalią Szroeder, a także z Organkiem i Kwiatem Jabłoni.

(Fot. Bartek Hałat/materiały prasowe Good Taste) (Fot. Bartek Hałat/materiały prasowe Good Taste)

Ostatnia płyta artysty „Bal u Rafała” ukazała się w sierpniu 2022 roku. Album zawiera 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Przez ponad rok Ralph & My Best Band In The World odwiedzili z „Balem” największe polskie festiwale, amfiteatry miast, kluby i domy kultury, grając łącznie ponad 100 koncertów. We wrześniu 2023 roku Ralph zaprezentował utwór „Ponad wszystko, mimo wszystko”, który powstał z okazji 20-lecia działalności Fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej.

Harmonogram koncertów:

  • 9.02.2024 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
  • 18.02.2024 – Warszawa, COS Torwar
  • 23.02.2024 – Gdynia, Polsat Plus Arena
  • 25.02.2024 – Katowice, MCK
  • 29.02.2024 – Wrocław, Hala Stulecia

Źródło: materiały prasowe Good Taste

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze