1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Diuna: Część druga” zaraz trafi do kin. Już teraz zobacz 7-minutowy fragment filmu

„Diuna: Część druga” zaraz trafi do kin. Już teraz zobacz 7-minutowy fragment filmu

Timothée Chalamet jako Paul Atryda w filmie „Diuna: Część druga”. Obraz trafi na ekrany kin już 1 marca 2024 roku. (Fot. materiały prasowe Warner Bros.)
Timothée Chalamet jako Paul Atryda w filmie „Diuna: Część druga”. Obraz trafi na ekrany kin już 1 marca 2024 roku. (Fot. materiały prasowe Warner Bros.)
Premiera epickiego widowiska „Diuna: Część druga” wciąż przed nami, jednak już dziś możemy obejrzeć w całości jedną z kluczowych scen filmu. Fragment udostępnił na platformie X serwis ze sprzedażą biletów Fandango.

7-minutowy klip z filmu „Diuna: Część druga” to nie lada gratka dla fanów, którzy nie mogą doczekać się marcowej premiery filmu. Scena ta pojawiła się co prawda w pierwszym zwiastunie kontynuacji, jednak dopiero teraz możemy obejrzeć ją w całości. Zawiera m.in. rozmowę Stilgara, granego przez Javiera Bardema, z Paulem Atrydą, w którego wcielił się Timothée Chalamet. W scenie możemy zobaczyć również Fremenów, w tym Chani portretowaną w filmie przez zjawiskową Zendayę.

– Naprawdę widzimy, że Paul staje się tutaj liderem – powiedział Chalamet, gdy scena została zapowiedziana w pierwszym zwiastunie kontynuacji, zaprezentowanym na ubiegłorocznym Cinemaconie, jednym z największych konwentów na świecie związanych z kinem. Pokazanie całej sceny przed premierą filmu to oczywiście dość śmiałe posunięcie ze strony twórców, ale jak dotąd zostało dobrze przyjęte przez fanów.

Zanim jednak do sieci trafiła 7-minutowa scena z filmu, „Diuna: Część druga” otrzymała aż trzy oficjalne zwiastuny. I chociaż premiera widowiska zaplanowana jest dopiero na 1 marca 2024 roku, szum wokół produkcji rośnie z każdym dniem. Emocje podgrzał ostatnio sam reżyser serii Denis Villeneuve. – Nie twierdzę, że film jest doskonały, ale jestem o wiele bardziej zadowolony z części drugiej niż z części pierwszej – powiedział twórca w jednym z ostatnich wywiadów.

Źródło: Hayley Williams, „Check Out A Full 7 Minute Scene From Dune: Part 2”, gamespot.com [dostęp: 08.02.2024]

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze