1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Fly Me to the Moon” – Channing Tatum i Scarlett Johansson w filmie o pierwszym lądowaniu na księżycu. Publikujemy zwiastun

„Fly Me to the Moon” – Channing Tatum i Scarlett Johansson w filmie o pierwszym lądowaniu na księżycu. Publikujemy zwiastun

Kadr z filmu „Fly Me to the Moon” (Fot. materiały prasowe Apple TV+)
Kadr z filmu „Fly Me to the Moon” (Fot. materiały prasowe Apple TV+)
Czy misja Apollo 11, czyli pierwsze lądowanie na Księżycu, może być dobrym tłem komedii romantycznej? Będziemy mieli okazję to ocenić, oglądając film „Fly Me to the Moon” ze Scarlett Johansson i Channingiem Tatumem w rolach głównych, którego premiera zaplanowana jest w te wakacje. Zwiastun wygląda obiecująco!

Akcja komedii romantycznej „Fly Me to the Moon” rozgrywa się w latach 60. XX wieku, podczas przygotowań do misji Apollo 11. NASA zatrudnia Kelly Jones jako dyrektorkę ds. marketingu, która ma się zająć sfilmowaniem fałszywego lądowania na Księżycu na wypadek niepowodzenia prawdziwej misji. Podczas pracy między nią a dyrektorem misji Colem Davisem rodzi się uczucie. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun „Fly Me to the Moon”, w którym możemy podejrzeć klimat filmowej opowieści.

Scarlett Johansson i Channing Tatum w komedii romantycznej

W rolach głównych filmu „Fly Me to the Moon” zobaczymy Scarlett Johansson i Channinga Tatuma – Channing to bardzo wyluzowany aktor, pełen temperamentu i profesjonalny. Zakochanie się w nim na ekranie było całkiem łatwe. To niezwykle sympatyczna osoba – przyznała niedawno Johansson w wywiadzie dla magazynu „People”. – Kelly i Cole to przeciwieństwa. Zabawnie było zagrać tę dynamikę z Channingiem – dodała.

Obok Johansson i Tatuma w filmie występują między innymi: Woody Harrelson, Jim Rash, Ray Romano, Anna Garcia, Donald Elise Watkins, Noah Robbins, Colin Woodell, Nick Dillenburg i Christian Zuber. Reżyserem „Fly Me to the Moon” jest Greg Berlanti, a za scenariusz odpowiada Rose Gilroy. Autorem zdjęć jest polski operator Dariusz Wolski, a autorką kostiumów – kilkukrotnie nominowana za swoją pracę do Oscara Mary Zophres. Obraz powstaje na zlecenie Sony i Apple, które wygrały projekt, znany wcześniej jako „Projekt Artemis”, w ramach transakcji o wartości 100 milionów dolarów.

Jak podaje Variety, rolę Channinga Tatuma początkowo miał zagrać Chris Evans, a reżyserem filmu miał być Jason Bateman, który porzucił projekt ze względu na różnice twórcze. Jego odejście zmieniło harmonogram zdjęć i oznaczało, że Evans nie mógł pogodzić pracy nad filmem z rolą w „Recepcie na przekręt” dla Netflixa, stąd nastąpiły zmiany obsadowe.

„Fly Me to the Moon” – premiera

Premiera „Fly Me to the Moon” zaplanowana jest na 12 lipca 2024 roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze