1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jest zwiastun 2. sezonu serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Premiera jeszcze w te wakacje

Jest zwiastun 2. sezonu serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Premiera jeszcze w te wakacje

Kadr z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video)
Kadr z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video)
Prime Video opublikował właśnie pierwszy oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Mimo wielu krytycznych głosów ze strony miłośników prozy J.R.R. Tolkiena, pierwszy sezon produkcji osiągnął bezprecedensowy sukces na skalę światową, stając się jednym z najchętniej oglądanych seriali produkcji własnej Prime Video. Czy drugi sezon to powtórzy? Premiera już niebawem.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” 2 sezon – zwiastun

W zwiastunie widzimy migawki z pełnej przygód podróży tolkienowskich bohaterów do Drugiej Ery. Drugi sezon „Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy” opowie też o wzroście wpływów złowrogiego Saurona, który kontynuuje swoją mściwą misję w dążeniu do pełnej władzy. Serial zapowiada powrót wielu ulubionych postaci, między innymi Galadrieli, Elronda, Księcia Durina IV, Arondira i Celebrimbora. Zwiastun ujawnia też długo wyczekiwane tworzenie kolejnych Pierścieni.

W 2. sezonie „Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy” powróci też Sauron. Wypędzony przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, wschodzący Mroczny Władca będzie musiał polegać na swojej przebiegłości, aby odbudować siłę i móc nadzorować tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które umożliwią mu zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia.

Jak czytamy w informacji prasowej, „w nowym sezonie nawet niewinne postacie z sezonu 1. pogrążają się w narastającej ciemności, która rzuca wyzwanie w znalezieniu swojego miejsce w świecie, który coraz bardziej jest na krawędzi katastrofy. Gdy przyjaźnie są wystawiane na próbę, a królestwa zaczynają się rozpadać, elfy i krasnoludy, orkowie i ludzie, czarodzieje i Harfootowie łączą siły i dzielnie walczą, aby zachować to, co dla nich najważniejsze... siebie nawzajem”.

Czytaj także: Filmy fantasy, które cię zachwycą

Kadr z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video) Kadr z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video)
Kadr z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video) Kadr z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video)

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” 2 sezon – premiera

Premiera 2. sezonu serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” zaplanowana jest na 29 sierpnia 2024 roku na platformie Prime Video.

Platforma zaprezentowała również plakat do 2. sezonu, który pokazuje powrót Charliego Vickersa w roli Saurona, jednego z największych literackich złoczyńców na świecie. Pojawia się on w nowej postaci, która pomoże mu w opanowaniu mieszkańców Śródziemia.

Czytaj także: Najlepsze seriale fantasy – lista seriali fantastycznych

Plakat serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video) Plakat serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” (Fot. materiały prasowe Prime Video)
Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze