1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „Zbrodnie po sąsiedzku” wracają na ekrany. Kiedy premiera czwartego sezonu?

„Zbrodnie po sąsiedzku” wracają na ekrany. Kiedy premiera czwartego sezonu?

„Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+)
„Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+)
Ulubione trio podcasterów-detektywów powraca, aby rozwiązać kolejną zagadkę kryminalną. Czwarty sezon nagrodzonego Emmy serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” w gwiazdorskiej obsadzie zadebiutuje w serwisie Disney+ jeszcze w tym roku.

Podstarzały aktor, zapomniany reżyser i 30-latka o artystycznych ambicjach. Kto by pomyślał, że połączy ich zbrodnia? Gdy w 2021 roku komedia kryminalna „Zbrodnie po sąsiedzku” (org. „Only Murders in the Building”) pojawiła się na ekranach, szybko znalazła się na liście najchętniej oglądanych seriali platformy Disney+. Dotychczasowe trzy sezony opowiadają o przygodach trójki sąsiadów z nowojorskiego apartamentowca, których łączy obsesja na punkcie podcastów true cime i którzy nagle zostają wplątani w prawdziwą zbrodnię. Czwarty sezon nagrodzonej Emmy produkcji ma ukazać się jeszcze w tym roku.

„Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+) „Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+)

W czwartym sezonie „Zbrodni po sąsiedzku” nasze ulubione i niezawodne trio samozwańczych detektywów zmaga się z szokującymi wydarzeniami, które miały miejsce pod koniec trzeciego sezonu, związanymi z dublerką Charlesa – Sazz Pataki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy to może jednak Charles był zamierzoną ofiarą ataku, śledztwo prowadzi bohaterów aż do Los Angeles, gdzie hollywoodzkie studio przygotowuje film o ich podcaście. Powrót Charlesa, Olivera i Mabel do Nowego Jorku oznacza jeszcze bardziej epicką przygodę – bohaterowie przemierzają dziedziniec swojego budynku, aby zanurzyć się w pokręcone życie mieszkańców zachodniej wieży Arconii.

„Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+) „Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+)

„Zbrodnie po sąsiedzku” to wyśmienite połączenie humoru i znakomicie skonstruowanej intrygi. Fabuła trzyma w napięciu, a przecudowna wymiana energii między głównymi aktorami sprawia, że serial ogląda się z ogromną przyjemnością. W rolach głównych występują: Steve Martin („Ojciec panny młodej”, „Różowa Pantera”), Martin Short („Trójka uciekinierów”, „Interkosmos”), Selena Gomez („Spring Breakers”, „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”) i Michael Cyril Creighton („Spotlight”, „Wieczór gier”), którym partnerują wyjątkowi goście specjalni w postaci największych gwiazd kina: Meryl Streep, Da’Vine Joy Randolph, Eugene Levy, Eva Longoria, Zach Galifianakis, Kumail Nanjiani i Melissa McCarthy.

„Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+) „Zbrodnie po sąsiedzku” (Fot. materiały prasowe Disney+)

Nowe odcinki „Zbrodni po sąsiedzku” zadebiutują na platformie Disney+ już 27 sierpnia 2024 roku. W oczekiwaniu na ich premierę obejrzyjcie oficjalny zwiastun czwartego sezonu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze