1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „I am: Céline Dion” – zwiastun tego dokumentu chwyta za serce. Premiera wkrótce

„I am: Céline Dion” – zwiastun tego dokumentu chwyta za serce. Premiera wkrótce

Céline Dion w 1988 roku (Fot. Tom Buist/Daily Mirror/Mirrorpix/Getty Images)
Céline Dion w 1988 roku (Fot. Tom Buist/Daily Mirror/Mirrorpix/Getty Images)
Prime Video zaprezentowało oficjalny zwiastun filmu „I am: Céline Dion” – dokumentu opowiadającego o życiu jednej z najbardziej uzdolnionych wokalistek wszech czasów. Opowieść o Céline Dion jest tyleż piękna, co rozdzierająca serce i już dwuminutowy zwiastun sprawia, że trudno nie otrzeć łez. Premiera filmu już wkrótce.

„I am: Céline Dion” to wyreżyserowany przez nominowaną do Oscara Irene Taylor dokument o życiu ikony muzyki. To głęboki, poruszający oraz szczery wgląd w życie prywatne Céline Dion, w którym artystka postanowiła udokumentować między innymi swoją walkę z chorobą, chcąc w ten sposób szerzyć wiedzę o rzadkich schorzeniach neurologicznych, zwłaszcza o zespole sztywnego człowieka, na który cierpi. Film jest więc swoistym listem miłosnym do jej zatroskanych fanów, którzy nie opuścili jej, gdy ona sama musiała zrezygnować z czynnego wykonywania swojego zawodu. Film podkreśla też rolę muzyki, która od zawsze była przewodnikiem artystki, a także niezłomność jej ducha. Platforma Prime Video zaprezentowała właśnie oficjalny zwiastun filmu „I am: Céline Dion”.

„I am: Céline Dion” – zwiastun

Dokument „I am: Céline Dion” jest produkcją Amazon MGM Studios i Vermilion Films, we współpracy z Sony Music Vision oraz Sony Music Entertainment Canada. Przy produkcji, obok reżyserki Irene Taylor, pracowali między innymi: Stacy Lorts, Tom Mackay, Julie Begey Seureau, Irene Taylor, Dave Platel, Denis Savage, Shane Carter i Krista Wegener.

Premiera „I am: Céline Dion” odbędzie się 25 czerwca 2024 roku na platformie Prime Video.

Czytaj także: Céline Dion powraca? Jak na razie w filmie

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze