1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Mecz badmintona z Dawidem Podsiadłą? Artysta wystawił na WOŚP unikatową aukcję

Dawid Podsiadło (Fot. Magda Makowska @madzialen_na/materiały prasowe)
Dawid Podsiadło (Fot. Magda Makowska @madzialen_na/materiały prasowe)
Czy aukcja, której przedmiotem jest mecz badmintona, będzie jedną z najpopularniejszych podczas tegorocznej zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Wszystko wskazuje na to, że przynajmniej znajdzie się w czołówce. Jej organizatorem jest bowiem Dawid Podsiadło, a kwota na jej rzecz rośnie niemal w takim tempie jak wyprzedawane przez artystę bilety na koncerty.

„Są takie momenty, na które czekasz całe życie. Miliony godzin na treningach, tryliardy kilometrów, oceany potu i łez. Znacie mnie i wiecie, że moje życie to sport. Zawsze ekstremalny. Pora w końcu odsłonić karty – jestem gotowy rzucić wyzwanie światu. One man, one decision” – napisał Dawid Podsiadło i tym samym zaprosił chętnych na wspólny mecz badmintona. Tę wyjątkową okoliczność można wylicytować na aukcji na platformie Allegro, z której zysk zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytowany trening ma się odbyć w uzgodnionym terminie w 2024 roku w klubie Kahuna w Warszawie. „Możesz zmierzyć się z nieoficjalnym mistrzem Dąbrowy Górniczej” – czytamy w opisie aukcji.

Artysta poinformował o tym w żartobliwym wideo, w którym, niczym w reklamie ekskluzywnego turnieju sportowego, opowiada o swoich przygotowaniach do wielkiego wydarzenia. Widzimy w nim wymagające treningi, Dawida z dzieciństwa (już z wąsem) i niezwykłą determinację do osiągnięcia celu. Narratorem klipu jest Sokół, czyli raper Wojciech Sosnowski, a w jego realizacji wzięli udział między innymi: Tadeusz Śliwa, Michał Englert, Robert Gryka i Papaya Films.

Aktualna cena aukcji to 35 tys. zł. Dodatkowo Dawid Podsiadło wystawił na inne aukcje dla WOŚP 100 limitowanych zestawów Scrabble Dawid Podsiadło Edition. Grę można uznać za kolekcjonerską, bo najprawdopodobniej powstanie wyłącznie na potrzeby owych aukcji.

Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 28 stycznia. W tym roku orkiestra gra pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze