1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Między tymi znakami zodiaku iskrzy. Kto tworzy miłosny duet?

Pewne pary znaków zodiaku mają tendencję do sekretnych zauroczeń. (Fot. Sarayut Thaneerat/Getty Images)
Pewne pary znaków zodiaku mają tendencję do sekretnych zauroczeń. (Fot. Sarayut Thaneerat/Getty Images)
Pewne pary znaków zodiaku mają tendencję do sekretnych zauroczeń. Ich dopasowanie wcale nie jest oczywiste, wręcz przeciwnie – więcej tu różnic niż podobieństw. Ale często – wbrew wszystkiemu – ukryte uczucia w końcu wychodzą na jaw, a one odtąd nie mogą bez siebie żyć.

Baran i Skorpion

Starcie tych dwóch silnych osobowości pozornie nie wróży nic dobrego – i jedno, i drugie chce rządzić i mieć wpływ, dlatego żadne nie chce ustąpić. Ani Baran, ani Skorpion nie przepadają za kompromisami. Mogą się serdecznie znienawidzić i zacząć zwalczać, ale jest też szansa, że wzbudzą w sobie niegasnącą fascynację. Barana pociąga głębia i intensywność Skorpiona oraz jego tajemnica. Baran działa otwarcie i wprost, niczego nie ukrywa, dlatego Skorpion go intryguje. Skorpionowi zaś podoba się impulsywne i nieustraszone podejście Barana do życia. Szanuje jego odwagę oraz entuzjazm. Uczy się od niego, że nie zawsze trzeba wszystko analizować i szukać drugiego dna.

Byk i Wodnik

Cechuje ich całkowicie odmienne podejście do życia – Byk ceni stabilność i bezpieczeństwo, podczas gdy Wodnik wybiera nieustanne zmiany i różnorodność. Pierwszy jest tradycyjny, drugi awangardowy. Mają jednak wspólny mianownik, który ich przyciąga – to tendencja do samostanowienia oraz kreatywność. Byka pociąga innowacyjność Wodnika i jego oryginalność, które są dla niego ożywcze. Wodnik natomiast podziwia ugruntowaną i praktyczną naturę Byka, czuje bowiem, że to może zrównoważyć jego lekkomyślność i być remedium na brak zakorzenienia. I Byk, i Wodnik są znakami o jakości stałej – z jednej strony uparte i nieustępliwe, z drugiej szanują wyznawane przez siebie wartości.

Bliźnięta i Koziorożec


Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że tę dwójkę absolutnie nic nie łączy. Bliźnięta są znane ze swej niefrasobliwości, Koziorożec zaś jest poważny i skoncentrowany na celach. Trochę jakby motyl spotkał się z nosorożcem. Jednak – mimo tych przeciwieństw – mają szansę na stworzenie więzi, ponieważ kochają wiedzę i wykazują ponadprzeciętną ciekawość intelektualną. To spotkanie umysłów może przetrwać próbę czasu i okazać się solidnym spoiwem dla związku. Bliźnięta, choć nieodpowiedzialne, są pod wrażeniem ambicji i etyki pracy Koziorożca, bo same chcą osiągnąć sukces. Natomiast dowcip, urok i lekkość Bliźniąt odstresowuje wiecznie zamartwiającego się Koziorożca.

Rak i Lew

Wydawałoby się, że ten duet nie może razem zgodnie kroczyć przez życie, bo Rak wewnętrznie drży i jest powodowany lękiem, Lew zaś błyszczy pewnością siebie i niczym się nie przejmuje. Zazwyczaj działają sobie na nerwy i się odpychają. Jednak zarówno Rak, jak i Lew pragną wyrażać siebie i są emocjonalni. Dążą do tego, żeby żyć w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą i są hojni dla ludzi – Rak ofiaruje swoją zdolność współodczuwania, Lew – realną pomoc i wsparcie materialne. Raka pociąga inspirująca charyzma i żywotność Lwa, który go mobilizuje i zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, natomiast Lew potrafi docenić łagodność i dobroć Raka.

Panna i Strzelec

Można się zastanawiać, jak ta para dojdzie ze sobą do porozumienia, skoro Panna jest zorientowana na szczegóły i mocno analityczna, podczas gdy Strzelec działa spontanicznie i bez planu. Panna może wydawać się Strzelcowi nudna, a Strzelec Pannie nieodpowiedzialny. Coś ich jednak magnetyzuje. Po czasie sekretnego zauroczenia, kiedy boją się do siebie zbliżyć, odkrywają, że chcą razem eksplorować świat i badać, w jaki sposób działa. Uczą się i rozwijają w każdej sytuacji. Poza tym Pannę pociąga optymistyczne i śmiałe podejście do życia Strzelca, a Strzelec podziwia praktyczność i inteligencję Panny. Razem osiągają wyżyny skuteczności – to ich spaja i kręci.

Waga i Ryby

Waga jest emocjonalnie chłodna, choć partnerska, i w gruncie rzeczy pragmatyczna, a Ryby skrajnie emocjonalne i oderwane od rzeczywistości. Ryby mogą irytować Wagę chaosem, a Waga Ryby ranić obojętnością. Jednak znaki te przyglądają się sobie z zaciekawieniem, by w końcu odkryć, że są romantyczne i że łączy je miłość do piękna i harmonii. Wagę pociąga artystyczna i pełna wyobraźni natura Ryb, a Ryby podziwiają poczucie równowagi Wagi, która tworzy wokół siebie spokojną aurę (w niej Ryby mogą odetchnąć). Wzajemne przyciąganie w ich przypadku często kończy się płomiennym romansem, który niejednokrotnie przeradza się w związek ludzi często trzymających się za ręce.Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze