1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Najbardziej czarujący mężczyźni zodiaku – który skradnie ci serce?

Może na twojej drodze stanie jeden z najbardziej czarujących mężczyzn zodiaku? (Fot. Uwe Krejci/Getty Images)
Może na twojej drodze stanie jeden z najbardziej czarujących mężczyzn zodiaku? (Fot. Uwe Krejci/Getty Images)
Astrologiczny luty upływa pod znakiem tranzytu Marsa i Wenus. Ten planetarny duet sprzyja miłości – jest szansa, żeby single zmieniły swój status, a w związkach zostały podsycone uczucia. Kto skradnie nam serce w najbardziej czarującym stylu?

Mars i Wenus – planety miłości i erotyki – w lutym podróżują obok siebie. W drugim tygodniu miesiąca będą w pobliżu Plutona, co doda związkom intensywności. Planeta ta skłania do pogłębienia bliskich relacji. Pomaga, by prosto z serca popłynęły autentyczne wyznania, ale też potrzebne wyjaśnienia i zapewnienia. Podsyca namiętność, zazdrość i obsesje. Ujawnia sekrety i prawdy z głębin nieświadomości. Pomaga zaangażować się na 100 procent i ostatecznie się zadeklarować.

16 i 19 lutego Mars i Wenus wejdą w znak Wodnika, co oznacza, że zadbamy w związkach o swoją niezależność i poczucie wolności osobistej, zastanowimy się, gdzie kończy się przestrzeń dla „my”, a zaczyna dla „ja”. Sprawdzimy też, na ile jesteśmy dla siebie przyjaciółmi i czy wyznajemy podobne wartości oraz czy nasze zainteresowania są kompatybilne. To dobry czas, żeby odważyć się na relację zupełnie inną niż dotąd, z kimś, na kogo wcześniej nie zwróciliśmy uwagi, a kto nagle nam się spodobał. Wenus i Mars w Wodniku podsycą nagłą ekscytację. Warto zaryzykować.

22 lutego zaś – w dniu pełnym miłosnych numerologicznych Dwójek – Mars i Wenus utworzą koniunkcję, jedyne takie połączenie w 2024 roku. To idealny dzień na spotkanie miłości, zakochanie się, ekscytującą randkę, wyznanie uczuć, podjęcie ważnych wspólnych decyzji czy pogłębienie relacji. Może na twojej drodze stanie jeden z najbardziej czarujących mężczyzn zodiaku?

4 najbardziej czarujących mężczyzn zodiaku

Lew – królewska charyzma

Lew roztacza wokół siebie królewski urok, który urzeka i wabi, ale jednocześnie sprawia, że można się przy nim poczuć bezpiecznie. Magnetyczna osobowość łączy się u niego z ciepłem i hojnością – i to właśnie wyróżnia go z tłumu i przyciąga ludzi. Lew rodzaju męskiego z reguły otoczony jest wianuszkiem wielbicielek. To, że znajduje się w centrum uwagi, zawdzięcza swojej pewności siebie, która dodaje mu atrakcyjności. Jego zdolność do sprawiania, by kobieta czuła się przy nim wyjątkowo, powoduje, że nie ma sobie równych w sztuce uwodzenia. Jeśli czuje się doceniony i podziwiany, przyjmuje rolę opiekuna i obrońcy. Rozpieszcza nie tylko prezentami, ale i uwagą oraz adoracją. On jest królem, a kobieta u jego boku – królową.

Waga – atrakcyjna łagodność

Waga nie może żyć bez miłości – życie w parze jest jej potrzebne jak tlen. Ma naturalną zdolność łączenia się z innymi na głębszym poziomie, ponieważ odzwierciedla ich uczucia i bezszelestnie dostosowuje się do ich potrzeb. Okazuje zrozumienie oraz roztacza harmonijną, spokojną aurę. W towarzystwie Wagi każdy czuje się wysłuchany. Wrodzone poczucie równości u mężczyzny spod tego znaku przekłada się na traktowanie partnerki z szacunkiem. To dżentelmen, który dołoży wszelkich starań, żeby kobieta czuła się komfortowo. Jego zaloty są romantyczne z bukietami kwiatów w roli głównego rekwizytu. Sam jest elegancki, ale nie pozbawiony młodzieńczego uroku. Jest też w nim pociągająca kobieca nuta, która rozczula, ale też sprawia, że można poczuć się swobodnie.

Ryby – magnetyczna empatia

Ryby wyróżniają się tajemniczą, enigmatyczną aurą. Intryguje je marzycielskość i intuicyjność. Naturalnie chcemy się zbliżyć do osoby, która wygląda na wrażliwą, bo podświadomie liczymy, że okaże nam empatię i w przypadku zodiakalnych Ryb tak właśnie się dzieje. Ryby niemal fuzyjnie łączą się z drugim człowiekiem, odgadując jego najgłębsze pragnienia. Niczego nie narzucają, nie kontrolują, tylko za nim podążają. Mają naturalnie współczującą naturę i zdolność do bezinteresownej miłości. Dlatego mężczyzna spod znaku Ryb jest taki atrakcyjny – uczuciowy partner, oddany i okazujący autentyczne zainteresowanie potrafi bez trudu skraść serce. Urzeka głębią swoich emocji, artystyczną wrażliwością i łagodnością w obyciu. Jest nieocenionym wsparciem w trudnych chwilach.

Strzelec – urok urwisa

Na liście czarujących znaków zodiaku nie może zabraknąć Strzelca. Jego urok przede wszystkim polega na tym, że jest zabawny, a co więcej – zawsze optymistyczny. Zachowuje się tak, jakby świat leżał u jego stóp i jakby nie było żadnych ograniczeń. Jest odważny i zawadiacki, podsyca chęć do przeżywania przygód i eksplorowania możliwości. Do tego cechuje go elokwencja, ma szerokie horyzonty myślowe, jest pewny swoich przekonań i gotowy, by ich bronić. Ma przy tym chłopięcy wdzięk, który nie zaprzecza jego męskości. Mężczyzna Strzelec inspiruje partnerkę do przekraczania granic, zachęca, by do życia podchodzić z humorem i niczym się nie przejmować. Czasem bowiem najbardziej nam pomoże, gdy ktoś nas po prostu rozśmieszy. W Strzelcu atrakcyjne są również jego dystans i pozytywność.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze