1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pełnia Śnieżnego Księżyca – czas na porządki

(Fot. Ahmar Nadeem/Getty Images)
(Fot. Ahmar Nadeem/Getty Images)
W sobotę 24 lutego o godzinie 13.30 na 5 stopniu Panny będzie miała miejsce pełnia Śnieżnego Księżyca. To dobry czas na dokończenie starych spraw i postawienie kropki nad i. Jeśli zapanujemy nad samokrytycyzmem, możemy sięgnąć po imponującą produktywność.

Panna jest najbardziej analitycznym znakiem zodiaku – nie prokrastynuje, podejmuje rozsądne i logiczne decyzje, a potem w sposób opanowany dąży do wybranego celu. Jest przy tym elastyczna i bystra. Podczas pełni Księżyca w jej znaku będziemy zachęcani, żeby podnieść poziom swojej wydajności i zaplanować skuteczne działania. W tym celu warto przyjrzeć się swojemu harmonogramowi i zastanowić się, czy stosujemy odpowiednie techniki zarządzania czasem.

Jak to podczas każdej pełni, kiedy witalność nie jest najlepsza, więcej czasu możemy spędzić na rozważaniu niż działaniu – i należy to zaakceptować. Tym razem – co jest typowe dla Panny – mogą zaatakować nas samokrytyczne myśli, możemy też być oceniający dla innych. Nie warto wkręcać się w spiralę oskarżeń, zwłaszcza za poniesione niepowodzenia czy popełnione błędy, które wydarzyły się w przeszłości i już nie muszą mieć wpływu na naszą teraźniejszość. Pełnia w Pannie to doskonała okazja, żeby wrócić do tu i teraz i zobaczyć, co mamy przed sobą. Dzięki wsparciu tego znaku możemy dokończyć sprawy, które od pewnego czasu wiszą nad nami jak zmora. Może chodzić o drobiazgi, ale też rzeczy fundamentalne dla naszego poczucia bezpieczeństwa materialnego czy rozwoju kariery. Warto dowiedzieć się, jakie są fakty, i się do nich ustosunkować. Dobrze pójdą wszelkiego rodzaju porządki – Panna jest specjalistką w tej dziedzinie. Chodzi o przedwiosenne przewietrzenie szaf, powyrzucanie zbędnych rzeczy, ale też poukładanie sobie w głowie i odpowiedzenie na pytania: „Co mam teraz robić w pierwszej kolejności, a jakie są moje dalekosiężne cele? Co mogę zrobić, by działać efektywniej, ale cały czas w zgodzie ze sobą i swoimi priorytetami?”. Gdy to zrobimy, w naszym życiu zapanuje ukochany przez Pannę ład.Podczas każdej pełni Księżyc znajduje się w opozycji do Słońca, a 24 lutego będzie w Rybach, które w przeciwieństwie do uporządkowanej Panny wolą płynąć z prądem, zgodnie ze swoim głębokim przekonaniem, że życie wcale nie musi wymagać wysiłku. Pełnia jest zawsze wyzwaniem, by zintegrować przeciwstawne jakości. Jeśli jednocześnie będziemy tak przytomni i pilnujący szczegółów jak Panna oraz na sposób Ryb pełni zaufania i wychwytujący nadarzające się okoliczności, osiągniemy mistrzostwo nawigowania po meandrach życia. W sobotę warto zastanowić się, co możemy dopracować i dopilnować jak Panna, a co – jak Ryby – odpuścić i zostawić wszechświatu, by to załatwił, jak uważa za stosowne.

Pełnia to nie tylko wzajemne położenie wobec siebie Słońca i Księżyca, ale także inne aspekty planet w tym dniu, które mają na nas wpływ. Lutowa pełnia przebiegnie pod znakiem opozycji Księżyca do Merkurego i Saturna. Co to oznacza? Emocje związane z nieuporządkowanymi sprawami mogą sięgnąć zenitu i powiemy, co o tym myślimy – i sobie, i innym, którzy są w to zaangażowani. Dzięki temu wszyscy zainteresowani dowiedzą się, na czym stoją, i atmosfera się oczyści. Niebezpieczeństwem tego aspektu są czarne myśli i zamartwianie się. Nie należy też przejmować się jakimiś opóźnieniami, a tam, gdzie jest możliwość – ustalać nowe zasady działania, które wejdą w życie po pełni. Przez cały luty na niebie panuje atmosfera sprzyjająca relacjom, bo Mars i Wenus razem tranzytują. Podczas pełni znajdą się w kwadraturze z Jowiszem, co może przynieść miłe niespodzianki w związkach. Ułańska fantazja i szczere wyznania oraz śmiałe czyny – dlaczego nie?

Co Śnieżny Księżyc przyniesie każdemu znakowi zodiaku?

Baran: Pełnia w Pannie w domu Panny! Baranie, trzymaj się, bo zostaniesz zaprzęgnięty do organizacyjnej roboty. Poznasz smak wielozadaniowości oraz rutynowych nudnych zajęć. Zrób porządki w swoim grafiku, eliminując aktywności, które nie są opłacalne.

Byk: Czy w swojej pracy jesteś na tyle kreatywny, żeby się nią cieszyć? Takie pytanie dostaniesz od Śnieżnego Księżyca, który odwiedzi twój piąty dom astrologiczny. Zrób plan swoich twórczych działań, ale nie zaniedbaj życia miłosnego. Dobra aura na ekscytujące randki.

Bliźnięta: Pełnia w czwartym domu postawi was przed wyzwaniem zorganizowania życia domowego. To nie jest wasza specjalizacja, ale przekonacie się, że i wy możecie działać jak w szwajcarskim zegarku. Doskonała okazja, żeby pokusić się na wielkie sprzątanie czterech kątów.

Rak: Księżyc w Pannie w domu Merkurego to sprzyjająca okoliczność, żebyś swoją wyobraźnię połączył z analitycznym planowaniem. Tym razem szczegóły ci nie umkną. Dobry czas, żeby porozmawiać o biznesowych planach ze swoimi współpracownikami czy wspólnikami.

Lew: Podczas pełni w drugim domu dopadnie cię Excel i planowanie budżetu. Czas na finansowe porządki – ile zarabiasz, ile wydajesz, ile oszczędzasz? Czy panujesz nad swoimi pieniędzmi, czy to one panują nad tobą? Czekają cię rozważania i rozmowy na ten temat.

Panna: Można powiedzieć, że pełnia w twoim znaku w twoim pierwszym domu to osobisty restart 2024 roku. Przemyśl, jak minął ci jego początek, i zaplanuj od nowa działania, które wymagają zmiany. Śnieżny Księżyc ujawni twój profesjonalizm i talent do zaprowadzania ładu.

Waga: Aktywacja sfery duchowej – to hasło Księżyca w Pannie, który odwiedzi twój dwunasty dom. Wcale nie będzie ci się chciało działać, za to zajmiesz się swoim wnętrzem. Zadaniem dla ciebie będzie poukładanie emocji i wydobycie na światło dzienne stłumionych uczuć.

Skorpion: Śnieżny Księżyc przez odwiedziny w twoim jedenastym domu sprawi, że na pierwszy plan wysuną się przyjaciele lub jakaś grupa, do której należysz. Jeśli macie wspólne plany – zweryfikujecie je. Różnice zdań wkrótce doprowadzą was do nowego porozumienia.

Strzelec: Pełnia Księżyca zaktywizuje twój dziesiąty dom, który odpowiada za karierę. Możesz krytycznie spojrzeć na niektóre sprawy związane z twoją pracą. Przede wszystkim skoncentruj się na zarządzaniu czasem, ale również na problemach związanych z komunikacją.Koziorożec: Porządków będą wymagać albo sprawy prawne, albo wydawnicze lub naukowe bądź związane z rozwojem osobistym. Śnieżny Księżyc w dziewiątym domu może też obudzić w tobie chęć zaplanowania podróży. Zastanowisz się, jak ją zorganizować. Przed tobą nowy cel.

Wodnik: Podróż Śnieżnego Księżyca przez twój ósmy dom wpłynie na dwie sfery życia – seks i finanse. Czy to, co się w nich dzieje, satysfakcjonuje cię? Przyjrzyj się zwłaszcza bliskości i wspólnym pieniądzom. Nie udawaj, że jest dobrze, jeśli wcale tak nie jest.

Ryby: Energia pełni sprawi, że pod lupę weźmiecie swój związek lub partnerstwo biznesowe. Śnieżny Księżyc w siódmym domu to okazja, żeby ustalić nowe zasady, zwłaszcza w sytuacji, gdy wymiana uczuć czy zasobów nie jest sprawiedliwa. Ile dajecie, a ile przyjmujecie?

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze