1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. „Odkrywanie siebie to jedna z najcenniejszych wartości, jakie mamy w życiu” – przekonuje Julia Wieniawa w „Lekcjach Wartości” L’Oréal Paris

„Odkrywanie siebie to jedna z najcenniejszych wartości, jakie mamy w życiu” – przekonuje Julia Wieniawa w „Lekcjach Wartości” L’Oréal Paris

Julia Wieniawa  (Fot. materiały prasowe L’Oréal Paris)
Julia Wieniawa (Fot. materiały prasowe L’Oréal Paris)
Ruszyła druga odsłona kampanii „Lekcje Wartości” L’Oréal Paris, której ambasadorkami zostały Julia Wieniawa i Kendall Jenner, przedstawicielki młodego pokolenia. Obie piękne, zdolne i… również wątpiące w siebie. Mimo tego trudne momenty starają się przekuwać w siłę do działania – ponieważ wiedzą, że są tego warte.

Chyba każdy zna słynne i ponadczasowe już hasło „Ponieważ jesteś tego warta”, które od lat 70. – kiedy po raz pierwszy padło w kampanii reklamowej z ust aktorki Joanne Dusseau – nie traci na aktualności. Jednak L'Oréal Paris cały czas udowadnia, że to nie tylko pusty slogan. Od początku w centrum zainteresowania marki była kobieta: jej samopoczucie i zadowolenie z wyglądu, które pomagało w budowaniu pewności siebie i spełnianiu się na różnych polach. Rok temu zaś odbyła się pierwsza edycja kampanii „Lekcje Wartości”, w której udział biorą znane i cenione osoby dzielące się swoimi doświadczeniami i pokazujące, że wszystkie kobiety łączą tak naprawdę te same wyzwania. Jednak mimo tego, że każda z nas ma chwilę słabości i czasami jesteśmy swoimi największymi wrogami, musimy uciszyć głos wewnętrznego krytyka i iść naprzód – ponieważ wszystkie jesteśmy tego warte. Jesteśmy warte, by żyć tak, jak tego pragniemy, nawet jeśli jeszcze nie do końca wiemy, co to dokładnie znaczy.

Wszystkie celebrytki, które śledzimy w social mediach, z pozoru wydają się zupełnie inne niż my, jakby na odległym biegunie. Tak naprawdę jednak, bez względu na to, co robimy w życiu i kim jesteśmy, łączą nas podobne doświadczenia. Potwierdzają to historie aktorek i piosenkarek, które wzięły udział w pierwszej edycji „Lekcji Wartości”: Kate Winslet, Elle Fanning, Marii Dębskiej i Ewy Farny. Gwiazdy opowiedziały, z czym mierzą się na co dzień i co daje im siłę oraz wiarę, że są tego „warte”.

W tym roku zaś lekcji wartości udzieliły nam Julia Wieniawa i Kendall Jenner.

„Moje błędy są tyle samo warte, co moje sukcesy – bo to one uczą nas najwięcej”

Nowa ambasadorka marki L'Oréal Paris to Julia Wieniawa, utalentowana aktorka i piosenkarka, która jest inspiracją dla wielu kobiet – jednak także nieustannym obiektem hejtu. W jej historii – pozornie będącej pasmem sukcesów – nie brakuje trudnych momentów. Jednak 25-latka we wszystkim stara się szukać pozytywów. „Moje błędy są tyle samo warte, co moje sukcesy – bo to one uczą nas najwięcej” – mówi w spocie. Pomimo tego, czego oczekuje od niej społeczeństwo, chce napisać swoją historię sama, podążając własną drogą. Jak podkreśla, czasem czuje się przy tym niepewnie, jednak stara się nie poddawać wewnętrznym wątpliwościom i iść naprzód. Do tego zachęca również inne kobiety. „Odkrywanie siebie to jedna z największych wartości w życiu” – dodaje.

„Zajęło mi chwilę, aby odkryć, kim naprawdę jestem…”

Mówi kolejna ambasadorka „Lekcji Wartości”, Kendall Jenner, która – chociaż przez wielu uchodzi za ucieleśnienie współczesnego kanonu piękna – przyznaje, że niejednokrotnie wątpiła w swoją wartość. Jednak z wiekiem wypowiada słowa „Jestem tego warta” z coraz większą pewnością.

„Zajęło mi chwilę, aby odkryć, kim naprawdę jestem. Miałam do czynienia z tymi samymi problemami, z którymi mogą zmagać się inne osoby z mojego pokolenia. Brak pewności siebie, trudności z określeniem swojej tożsamości i ogólną niepewność co do tego, kim byłam lub kim pragnę się stać” – przyznała. Kendall podkreśla, że jedną z najlepszych rzeczy, jaką możemy dla siebie zrobić, jest okazywanie sobie życzliwości i otaczanie się odpowiednimi, wspierającymi ludźmi.

Wszystkie filmy w wysokiej rozdzielczości możecie zobaczyć na oficjalnej stronie marki www.lorealparis.pl/lekcjewartosci oraz na kanale YT https://www.youtube.com/@LOrealParisPolska.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze