fbpx

Kot w mieszkaniu: designerskie drapaki

Kot w mieszkaniu: designerskie drapaki
www.thinkgeek.com

Właściciele kotów, którzy chcą uchronić meble przed pazurami pupili, powinni zaopatrzyć się w drapak. W sklepach internetowych znajdziemy różne wzory drapaków, dopasowane do wnętrza oraz upodobań kota w mieszkaniu.

cardboart.bigcartel.com

Kotom lubiącym zabawy w chowanego do gustu przypadnie drapak-skrytka wykonany z tektury falistej. Kupimy go za 190 zł, cardboart.bigcartel.com.

cardboart.bigcartel.com


www.leokempf.com

Dla kotów bardziej wymagających, ceniących porządek i wygodę, idealny będzie drapak-wycieraczka połączony z mini domkiem.

www.leokempf.com

Ten luksusowy zestaw zaprojektował dla swojej kotki Olive Leo Kempf. Na stronie leokempf.com projektant nie podaje ceny, ale możemy się domyślać, że zestaw nie jest tani.

www.thinkgeek.com

Kot meloman na pewno ucieszy się z drapaka-konsoli didżejskiej. Wystawiony na stronie thinkgeek.com tekturowy gadżet kosztuje ok. 100 zł.

www.marlygommans.nl

Znalazłam również coś dla kotów lubiących w wolnej chwili zagrać w szachy. To drapak CAT IN STYLE projektu Marly Gommans – rzecz w kształcie figury szachowej, owinięta sznurkiem sizalowym i wełną kosztuje 1405 zł, hubuform.pl.

hicat.co.uk

Koty w mieszkaniu tęskniące za wspinaczka wysokościową na pewno zainteresuje drapak-drzewo firmy Hicat, do zamówienia na stronie hiat.co.uk.

 

fot.Ewa Sączyńska

Na koniec mój faworyt – drapak projektu Ewy Sączyńskiej, znaleziony na stronie dzikabestia.pl.

fot. Ewa Sączyńska :

Pani Ewa owinęła sizalową liną słup przywieziony z tartaku. Konstrukcję urozmaiciła własnoręcznie uszytym hamakiem. Prezentuje się świetnie!

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze