1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Jaka powinna być moda dla dzieci?

Zobacz galerię 10 Zdjęć

Nieskrępowane ruchy, pełna swoboda przyjemny w dotyku materiał – to żelazny zestaw cech, który powinien charakteryzować wszystkie kolekcje odzieżowe dla najmłodszych, bo te stroje muszą sprostać najbardziej skomplikowanym, wymyślnym lub po prostu dziwacznym zadaniom, o których często nawet nie śniło się ich rodzicom. Oto ubranka do zadań specjalnych!

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma

Strażak, piłkarz, mistrz tańca lub fan sportów ekstremalnych – wychowujemy w swoich domach małych entuzjastów najróżniejszych dziedzin. Pozwalając naszym pociechom realizować ich pasje, niejednokrotnie godzimy się na stertę ubłoconych, przemokniętych lub rozerwanych ubrań. Rodzicielstwo wymaga poświęceń. I na nic zdać się może seria zakazów i próby chronienia przed otarciami czy zabrudzeniami. W końcu brudne dzieci to szczęśliwe dzieci. Skomponowanie garderoby nadal w dużym stopniu zależy od nas. Postawmy na dobre jakościowo ubrania, które sprostają dziecięcej wyobraźni.

Sprawdź odzież damska online

W czasie deszczu dzieci się nudzą

Czasem słońce, czasem deszcz – żadna pogoda nie jest straszna małym odkrywcom. Niezależnie od warunków, jako rodzice, musimy być przygotowani na wszelkie okoliczności przyrody. Idealna kurtka na kapryśną pogodę? Po pierwsze praktyczny materiał i obszerny kaptur, które uchronią nasze dziecko przez całkowitym przemoczeniem. Po drugie sprawny, łatwy w obsłudze suwak i osłonka na brodę, która dodatkowo chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami. Po trzecie odblaskowe naszywki zapewniające widoczność dziecka w każdych warunkach. Każda forma dodatkowej ochrony na drodze jest przecież dla rodzica bezcenna. Po czwarte funkcjonalność. Świetnie, gdy kurtka jest poręczna i z łatwością można schować ją do woreczka. Idealny zestaw na niepogodę powinny uzupełnić wygodne kalosze, które pozwolą poskromić niejedną kałużę. W końcu nie ma złej pogody do zabawy na dworze - jest tylko niedopasowane ubranie!

Zobacz również kurtki damskie wiosenne

Idziemy na jagody

Wypuszczając dzieci na plac zabaw w jasnych ubrankach, musimy być przygotowani na… plamy! Najgorzej wybawia się je z rzeczy białych. Nasze pociechy lubią dostarczać nam dodatkowych wrażeń w postaci kleksów z błota, trawy, lodów, czekolady… lub tajemniczej mieszanki owocowej. Strofowanie ich po powrocie za pobrudzone ubranie nie ma sensu. Ubierzmy maluchy tak, aby mogły działać swobodnie, bo to jest w tym wieku najważniejsze. Niech skupią się na dobrej zabawie, a nie nieskazitelnej garderobie. Jeśli nie mamy żyłki hazardzisty, postawmy na sprawdzony patent. Minimalną, aczkolwiek zawsze jakąś szansę, dają nam ubranka w żywych barwach. Na nich mniej widać plamy.

Więcej niż ubrania

Endo w swojej ofercie posiada przede wszystkim ubranka z niebanalnymi i motywującymi hasłami. Napisy: „mistrz jest jeden”, „król strzelców” czy „zwycięzca” dodatkowo podkręcą ducha walki, którego absolutnie nie brakuje dzieciakom. Takie hasła świetnie sprawdzą się również jako motywacja. Oprócz tego rodzice mają możliwość wyboru ubranek z przeróżnymi grafikami sportowymi. Znając pasje naszych dzieci, można idealnie dobrać ubranka do ich zainteresowań. Piłki, instrumenty muzyczne, samochody i inne aplikacje na dziecięcych ubrankach ucieszą oko i podkreślą hobby dziecka.

 

Wszystkie zaprezentowane modele można znaleźć na  

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze