1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Białołęckie Wieczory Jazzowe z Agą Zaryan

Białołęckie Wieczory Jazzowe z Agą Zaryan

Aga Zaryan zagra podczas Białołęckiego Wieczoru Jazzowego, fot. materiały prasowe
Aga Zaryan zagra podczas Białołęckiego Wieczoru Jazzowego, fot. materiały prasowe
Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Chcesz posłuchać artystki na żywo i wziąć udział w prawdziwej muzycznej uczcie? Zapraszamy na Białołęcki Wieczór Jazzowy z Agą Zaryan!

Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu. Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce. Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie. Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

Wszystkich fanów Agi Zaryan zapraszamy wyjątkowy Białołęcki Wieczór Jazzowy, który odbędzie się w sobotę, 12 października o godzinie 19:00 w. 

Dołącz do . Bilety dostępne .

Patronem medialnym wydarzenia, jak i całego cyklu Białołęckie Wieczory Jazzowe, jest JazzPress.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze